Ma intreb cu pot face siteul sa raspunda la cuvinte cheie

Andrey

Fi om cu cine trebuie
Registered
Full Member
ma lupt cu o problema la siteu meu de filme care este secretul de a adauga cuvinte cheie sa raspunda pe google la filme online etc cum se procedeaza de a obtine acest rezultat multumesc!!
 
Nu-ti raspunde site-ul cand scrii filme online pe google. Hai ca asta e tare ... :)))))

Legat de subiect, pe cuvinte ca "filme online" sunt o mana de site-uri foarte mari si vechi. E greu, ca sa nu zic aproape imposibil pt. cineva care are mai multe site-uri si ceva ani de experienta sa ajunga acolo. Deci i-ati gandul pt. cuvinte ca "filme online" ...

In schimb poti ajunge pe alte cuvinte mai putin importante, daca muncesti, adaugi zilnic continut, minim cateva filme si ti-ar mai trebui si cateva link-uri pe niste site-uri care deja apar in google. Link-urile astea de regula le cumperi cu bani, deci trebuie sa si investesti putin ...
 
Inteleg asta dar in schimb apar cu filmele pe prima pagina inseamna cu cat avansez o sa apar si eu cat mai sus cam asa ruleaza cu google’insa cum urc cineva imi baga boti pe site pentru a fi penalizat
 
De obicei cand faci un site nou in primele luni apari mai mereu dupa ceva cuvinte cheie in primele pagini si chiar in prima pagina , dupa care treptat daca nu investesti sau faci rost de linkuri dispari de tot .
 
Loading...
Back
Sus