Ma intreb cu pot face siteul sa raspunda la cuvinte cheie

Andrey

Member
Registered
ma lupt cu o problema la siteu meu de filme care este secretul de a adauga cuvinte cheie sa raspunda pe google la filme online etc cum se procedeaza de a obtine acest rezultat multumesc!!

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Nu-ti raspunde site-ul cand scrii filme online pe google. Hai ca asta e tare ... :)))))

Legat de subiect, pe cuvinte ca "filme online" sunt o mana de site-uri foarte mari si vechi. E greu, ca sa nu zic aproape imposibil pt. cineva care are mai multe site-uri si ceva ani de experienta sa ajunga acolo. Deci i-ati gandul pt. cuvinte ca "filme online" ...

In schimb poti ajunge pe alte cuvinte mai putin importante, daca muncesti, adaugi zilnic continut, minim cateva filme si ti-ar mai trebui si cateva link-uri pe niste site-uri care deja apar in google. Link-urile astea de regula le cumperi cu bani, deci trebuie sa si investesti putin ...

Andrey

Member
Registered
Inteleg asta dar in schimb apar cu filmele pe prima pagina inseamna cu cat avansez o sa apar si eu cat mai sus cam asa ruleaza cu google’insa cum urc cineva imi baga boti pe site pentru a fi penalizat

yepuras

Well-Known Member
Registered
Full Member
De obicei cand faci un site nou in primele luni apari mai mereu dupa ceva cuvinte cheie in primele pagini si chiar in prima pagina , dupa care treptat daca nu investesti sau faci rost de linkuri dispari de tot .

Reclama

Topicuri Recomandate

1. Platforma CPL Romania

Stiri Monezi Virtuale

Reducere pentru Vacanta

Loading...
Sus