Loc de dat cu capul

Eu am zis de situație doar pentru că e "loc de dat cu capul",
Da este si imi cer scuze daca am parut dur sau critic in ce am scris.
Ma refeream doar ca din ce am citit, vad ca ai ceva experienta in domeniu si ma gandesc ca stiai de rata de scam la paypal.

In final nu conteaza cat pierde el, ci cat pierzi tu, ca sigur tu nu ai facut banii din scamuri, pe cand el cu sigunnta asa i-a adunat.

la politie nu cred ca merita sa mergi ca e mai mult balamuc pentru 400$.
Apropo, cand voi avea nevoie transferi la o adresa BTc in valoare de aproximativ de 100$ (suma exacta nu o stiu) si iti dau pp, dar nu fac discuta. :D
 
Da este si imi cer scuze daca am parut dur sau critic in ce am scris
Nu zic nimic de asta, știu că pare prostesc să o faci cu paypal, dar e un risc care se merită per total din cauza diferenței de preț))


Apropo, cand voi avea nevoie transferi la o adresa BTc in valoare de aproximativ de 100$ (suma exacta nu o stiu) si iti dau pp, dar nu fac discuta.
Dacă o să am BTC în acel moment, facem :D

In final nu conteaza cat pierde el, ci cat pierzi tu, ca sigur tu nu ai facut banii din scamuri, pe cand el cu sigunnta asa i-a adunat
Nu zic că nu, dar oricum i-am făcut un -20k la African, dacă nu cumva are sfori pe la ei :D
 
Salut Alex.
Săptămână viitoare merg sa fac un cursul.
Foarte bine, ma bucur pentru tine.
Dar este omologat si cât plătești?
Nu stiu daca este omologat și plătesc 150 euro, e reducere de la 190 euro.
Pai stii ca in locul cutare este 50 euro si e omologat.
Pretul nu ma interesează pentru ca plateste tata.
Ok, dar tatal tau muncește si are un salariu normal nu din care te întreține voi toti nu?
Da asa este dar cum el plătește nu ma interesează pretul, poate daca plăteam eu alegeam oferta care ai spus tu.
 
Știe cineva de ce google nu indexează cratima la unele cuvinte?
Adică am am observat că unele cuvinte sunt indexate fără cratimă deși în titlu eu am pus cratimă. Apoi de curiozitate am căutat unele din cuvintele alea pe net pentru a vedea ce se întâmplă și la unele site-uri a indexat cu cratimă, cum este și titlul, iar la altele fără.
E vorba despre cuvinte simple : s-au, l-a, i-au etc.
 
La ce ma pot gandi este forma de encodare la text, dar asta cred ca are treabă cu diacriticele.
Din ce am văzut pe google se pare că poate fi o problemă si de code care nu e făcut cum trebuie.

Presupun ca alții experți in code poate confirma sau nu.
 
Cum blochezi creierul cuiva.

Un tip avea la vanzare tuburi de fier.
Vine unu si spune ca inle cumpara pe toate fara sa între de pret, ba chiar ii ofera el unul foarte bun.

Vânzătorul accepta si imediat cumpărătorul ii spune.

Tocmai ai făcut un profit de 300%, daca le-ai furat ai făcut profit de 100%.
 
Conform unor studii s-a descoperit metoda rapida de a afla IQ tau.

Bine ... Metoda o stiam cu totii dar au trebuit si ei sa cheltuiască niste sume mari de bani.

Faci bani multi?
IQ tau este mic.

Faci bani putini?
IQ tau este mare .

Sunteți de acord cu acest studiu?

Voi conform acestui studiu ce IQ aveti?

IQ meu este mare. :)
 
Conform unor studii s-a descoperit metoda rapida de a afla IQ tau.

Bine ... Metoda o stiam cu totii dar au trebuit si ei sa cheltuiască niste sume mari de bani.

Faci bani multi?
IQ tau este mic.

Faci bani putini?
IQ tau este mare .

Sunteți de acord cu acest studiu?

Voi conform acestui studiu ce IQ aveti?

IQ meu este mare. :)
Noi astia din Romania cam toti avem IQ-ul mare
 
Ceva ciudat de verificat sau observat când aveți timp.

Stiti că acum multi ani când mergeați la banezinarie sa puneți motorina sau benzină avea un miros chiar putere, care il simțeai uneori in masina ceva timp dupa ce ai plecat de la benzinărie .

Acum mergi, pui motorina si nu mai miroase nimic, sau fost puțin.

Nu e testat, observat doar de mine, ci de mai multe persoane.

Poate cineva explica asta?
 
Cel puțin când vine vorba de gaz, știu că el nu are miros absolut deloc, se adaugă mirosul doar pentru ca oamenii să știe în caz că există o scurgere, și nu se adaugă la tot gazul 24/24, adică uneori poți da drumul la gaz și să nu simți niciun miros, alteori îl simți, poate așa e și la benzină
 
Ceva ciudat de verificat sau observat când aveți timp.

Stiti că acum multi ani când mergeați la banezinarie sa puneți motorina sau benzină avea un miros chiar putere, care il simțeai uneori in masina ceva timp dupa ce ai plecat de la benzinărie .

Acum mergi, pui motorina si nu mai miroase nimic, sau fost puțin.

Nu e testat, observat doar de mine, ci de mai multe persoane.

Poate cineva explica asta?
Nu mai aduc din Rusia :) . Cel putin benzina si motorina din Ukraina era nasoala rau. Am bagat de 2,3 ori.
 
Ce este "Puterea"?

Daca întrebați 10, 100 de persoane vei avea tot atâtea răspunsuri. Rar vei întâlni o persoana care înțelege si stie ce este cu adevărat puterea.

Sigur ca tw gândești la bani acum si doar bogații au putere, insa in viziunea mea orice poate avea "putere".

Ce este "puterea" in viziunea mea.

O persoană care poate influenta un event, acțiune, decizie, emoție care iti poate schimba viata total pe termen scurt sau lung.

Asta e puterea reală si cred că cine o înțelegere joaca lumea pe degete fara ca nimeni sa isi dea seama.
 
Ce este "Puterea"?

Daca întrebați 10, 100 de persoane vei avea tot atâtea răspunsuri. Rar vei întâlni o persoana care înțelege si stie ce este cu adevărat puterea.

Sigur ca tw gândești la bani acum si doar bogații au putere, insa in viziunea mea orice poate avea "putere".

Ce este "puterea" in viziunea mea.

O persoană care poate influenta un event, acțiune, decizie, emoție care iti poate schimba viata total pe termen scurt sau lung.

Asta e puterea reală si cred că cine o înțelegere joaca lumea pe degete fara ca nimeni sa isi dea seama.
Stiu eu,nenea!E politicianul...bun sau prost,ridica mana,voteaza legi si-ti influenteaza viata,deobicei in rau!Acolo-i,PUTEREA!
 
Loading...
Back
Sus