Loc de dat cu capul

Vrei sa afli exact ce gândește cineva despre tine?
Persoana iubită, prieteni, familie, etc.
Ii enervezi la maxim cu ceva si iti vor spune tot ce gândesc despre tine, in special daca nu te pot lovi.

Acum depinde de tine daca crezi că merită efortul.
 
Mai azi intru pe reddit si la mesaje gasesc un mesaj care se merita postat.
Mai cu o zi in urma am postat un gyf cu link spre un video care se intitula :
Gorgeous Wife With Superb Body Love Hard BBC.
Si bineinteles ca in video era o frumoasa blonda care facea ........ cu un negru.
Postul este sters iar moderatorul grupului ami trmite mesajul urmator:
Your post from MatureAction was removed because of: 'Racism not allowed'
Acum intrebarea ramane unde e rasismul?
 
Acum intrebarea ramane unde e rasismul?
Fuck... sa inteleg ca de esti fata sau barbat nu ti-o poti trage cu cineva de culoare pentru ca e rasism. Fuck...
unde dracu am ajuns frate?
 
Mai azi intru pe reddit si la mesaje gasesc un mesaj care se merita postat.
Mai cu o zi in urma am postat un gyf cu link spre un video care se intitula :
Gorgeous Wife With Superb Body Love Hard BBC.
Si bineinteles ca in video era o frumoasa blonda care facea ........ cu un negru.
Postul este sters iar moderatorul grupului ami trmite mesajul urmator:
Your post from MatureAction was removed because of: 'Racism not allowed'
Acum intrebarea ramane unde e rasismul?
Cuvântul BBC a făcut totul, după ce partea cu rasismul anti-black a fost dusă la extrem, au apărut protestanți, adică dacă spui "Ion a spus n****r" și folosești cuvântul, automat ești la fel de rasist ca Ion, pentru că e un cuvânt banat, și nu doar asta, adică oamenii de culoare au început să profite prea mult, mai ales după faza cu BLM, astfel rasismul contra albilor a ajuns mai mare decât rasismul contra negrilor și multor albi li s-a umplut paharul.

Și acum de ce BBC e considerat rasism de ei ? Din ce înțeleg eu, e rasism contra albilor pentru că promovează cum că negrii o au mai mare.

Ce cred eu că se întâmplă acum e că s-au început mai mult a diviza rasele, fie asta o chestie făcută artificial sau nu, dar practic asta se întâmplă, albii devin mai puțin toleranți față de negri din cauza că negrii au început să profite prea mult de drepturile care li s-au dat și să îi înjosească pe albi fără a avea repercusiuni.

Ați auzit vreodată de un caz în care un negru a fost judecat pentru cum că e rasist față de un alb ? Probabil nu, pentru că în ultimii ani mai ales, anti-white racism nu era ceva recunoscut, nici acum nu prea e, dar se tinde spre dezvoltarea termenului. Chiar am văzut multe videoclipuri în care oameni care nu sunt albi au spus chestii de genul "doar albii pot să fie rasiști, rasismul contra albilor nu poate să existe"
 
@Iurra838 ma bucur ca mai sunt oameni care vad dincolo de cortina, aparente, ceea ce ne arunca aia pe gat zilnic.
Foarte mare dreptate ai in cele spuse mai sus.
 
Muzica pentru meditație
 
Astazi e o zi ciudată rau de tot.
Absolut orice device imi merge foarte greu, telefoane, tableta, laptop, totul...
La telefoane in juma de orA mi s-a dus toată bateria, când tinea o zi fara probleme.

Nu am idee ce s-a întâmplat.

Unul din telefoane a rămas blocat timp de 2 ore fara sa pot face nimic cu 1% baterie.
 
Astazi e o zi ciudată rau de tot.
Absolut orice device imi merge foarte greu, telefoane, tableta, laptop, totul...
La telefoane in juma de orA mi s-a dus toată bateria, când tinea o zi fara probleme.

Nu am idee ce s-a întâmplat.

Unul din telefoane a rămas blocat timp de 2 ore fara sa pot face nimic cu 1% baterie.
ok domnu diaconescu dan te spionete ciocoi
 
Ma intreb oare câți dintre noi ar putea sta 6 luni in întuneric fara sa vada lumina soarelui?
Lumina artificiala vei avea dar fara soare.
Dupa 6 luni daca cineva rezistenta, oare iese întreg la minte??
 
O chestie care nu am fost in stare sa o fac niciodată.
Sa fumez în mașină. Frate... Fac scrum peste tot, cel putin eu sunt plin si niciodată nu am putut sa scrumez in scrumiera din mașină, e a dracului de greu.
Veți rade dar unele lucruri simple pentru unii sunt foarte complicate.
 
Toata povestea cu Avengers este in jurul unei parole pierdute de catre Ironman si care avea peste 100 caractere generata cu password generator.
SmartSelect_20210321-173717_Facebook.jpg
Va amintiți scena asta cand cei din imagine incercau sa o ghicească?
 
Cum sa dai frate 50 euro pe o amărâta dr mască pentru ca are însemnul Nike??
Apoi te plângi ca nu ai țigări in buzunar.
#guck.
 
Loading...
Back
Sus