Loc de dat cu capul

Stie cineva un PLAYER JS pt canale VOD, ce incarca fragmente TS pe parcurs?
In topicul tau ti-am recomandat unul. Insa nu e destul un player, e nevoie de mai multe lucruri sa faca ce vrei tu.
 
Oare ce are de spus omul asta de le este frica asa tare ???
Trebuie sa te întrebi care e motivul din spatele acestui ban.
Asa ne arata cine conduce lumea de fapt.
4927

Va rămâne in analele istoriei ca momentul cand am renunțat la tot de bună voie.
 
@AlexH Dacă ai face un cuprins în română cu aceste postări în enleză m-ar ajuta să-mi dau seama depre ce vorbești.
Sunt și imagini...dacă era text era simplu ... te ajuta translate.
 
Dacă ai face un cuprins în română cu aceste postări în enleză m-ar ajuta
Ok. de acum voi incerca sa le pun si textul in Romana.
Ultima imagine.
Daca trump este un Dictator Fascist cum a putut fi cenzurat?
o stai... a fost cenzurat de adevaratii fascisti, care fac pe altii sa para ceea ce sunt ei cu adevarat.
Ceva de genul.
 
Ok. de acum voi incerca sa le pun si textul in Romana.
Ultima imagine.
Daca trump este un Dictator Fascist cum a putut fi cenzurat?
o stai... a fost cenzurat de adevaratii fascisti, care fac pe altii sa para ceea ce sunt ei cu adevarat.
Ceva de genul.
Mulțumesc!
Mie unul mi se pare șocant toata chestia asta cu Trump. Și totuși este președintele americii. Este națiunea cea mai puternică din toate țările din lume. Iar funcția de președinte al americii este complet radicală față de puterea care o are de exemplu președintele Romaniei. Președintele americii este comandantul suprem al tuturor instituțiilor din america inclusiv a armatei. El poate declara si chiar ataca peste noapte ori ce tara vrea el fara a cere consimțămăntul cuiva.
Pare a fi o regie pusă în practică doar pentru noi aștia micii...
 
Dacă rețelele de socializare s-ar concentra la fel de bine și la blocarea canalelor de comunicare pentru teroriști, criminali, traficanți...

Tot răul pe care l-a făcut Trump trebuie să meargă în tribunal și judecat acolo, iar noi europenii să nu ne mai bazăm pe o țară în care orice nebun/senil cu bani poate ajunge președinte.
 
Dacă vrei să spui că Trump e nevinovat de orice, înseamnă că ești la fel de naiv ca cei din „tabăra cealaltă”. Din moment ce și membrii propriului partid i-au spus să mai facă pași în spate, nu cred că mai e nimic de comentat.

Știi cum se spune: cu gura mare și creierul mic. :)
 
Atât mai am de spus, că nu ai cu cine discuta: în 2016 Trump nu a câștigat la votul populației, ci la voturile electorale. În 2020, populația și-a reparat singură greșeala. Nu știu cum ar fi putut fi Trump fraudat într-un sistem condus de oamenii lui, și cu vreo 7 milioane de voturi.
Salut! :)
 
Ultima editare:
A fost o încercare de asta si in Spania, dar nu au reușit sa faca ceva.
Cauta motive sa te rupa in doua. Daca legea ar sau acțiunea ar fi "reala" ar trebui sa vedem multe nume mari cum cad insa e doar pentru noi astia mici.
 
A fost o încercare de asta si in Spania, dar nu au reușit sa faca ceva.
Cauta motive sa te rupa in doua. Daca legea ar sau acțiunea ar fi "reala" ar trebui sa vedem multe nume mari cum cad insa e doar pentru noi astia mici.
Exact. Din toamnă au anunțat mișcarea. Daca vor face săpături și în urmă cu câțiva ani, va fi interesant.
 
Loading...
Back
Sus