Loc de dat cu capul

O faza tare am citit aseară.
Un tip agata o tipa si merge acasa cu ea. Tipa ii vede chiloții care nu erau fe firma. Il întrebă daca are chiloții de firma si acesta spun ca nu.
Tipa se ridica si pleacă pentru ca nu o poate face cu barbati care nu au chiloți de firma.
 
Cum pe facebook am fost banat, a trebuit sa imi caut alt loc de joaca si am gasit unul. Acesta se numeste reddit si sa vad cat rezist si aici.
In mode normal nu e asa stric ca facebook si sper sa nu fie, sa am unde ma juca mult timp. :D

Edit:
Doar in ultima saptamana mi-am luat peste 500 downvote si cred ca spune multe. :D
 
Coincidență sau pura întâmplare.
De o săptămâna Google si Intel striga cat ii tine gura despre breșa de securitate care o are noua versiune de Linux.
Noua breșă de securitate are legătură cu Bluetooth care cica poate face ravagii mari.

Astazi a apărut o stire ca zvon ca guvernul american va acuza oficial maine google de antitrust.
Urmează Intel.
Desi conform celor doua surse bresa e foarte mare, nimeni nu zice nimic, ba chiar noua versiune este foarte lăudată.

Cum am zis, poate este doar o coincidență.
 
Cei care sunt in Romania poate au mai multe info, chiar si ceilalti care traiesc in alte tari.
Atati vazut la stiri ceva despre sistemul de vot prin corespondenta din america, pentru ca sunt alegerile acolo si exista acest tip de vot.
La noi BEC promoveaza foarte mult acest tip de vot care spun ca este super sigur si ok, insa nu zice nimic de rata de frauda.

Ei bine in America de 2 zile tambalau mare (bine nu pe CNN sau alte posturi din astea care ascund anumite stiri pentru ca nu sunt in lista lor, ci e restul care nu sunt afiliati CNN) cu acest sistem de vot pentru ca aparut prima data pe 4chan video si detalii amanuntite cum se poate frauda usor votul prin corespondenta cat si (ATENTIE) cel electronic.

Sunt doar curios daca ati auzit ceva.
 
Cod:
https://www.omaze.com/products/mercedes-amg-g63?oa_h=RDfPRWe2LutadPrcNcTyaA&utm_term=mercedes-amg-g63&utm_medium=paidfb&utm_source=facebook&utm_campaign=MercedesAMGGWagenQ4_INT+Omaze_Dark+Ads&utm_content=photo_Product_Still&fbclid=PAAaarh__ef8Ec4eQt8ho7XsT2QLJqeVFO4XQQTvsrdhK067McNFQM9-vg350

Inspirație pentru cei bazați în scamuri :)) am văzut asta la instagram ads
 
A observat cineva reclamele celor de la Netflix pe Facebook?
Si cel mai naspa designer de aici face reclame mai bune si atrăgătoare.
Cred ca nepotul meu daca ar desena una in paint ar iesi mult mai frumoasă.
 
Ce ai putea face de la Crăciun si pana după revelion.

Vezi toate filmele despre viitor si faci comparație sau analiza care dintre ele sunt mai aproape de e adevăr.
Apoi faci un articol, video si ajungi vedeta la anul.
 
Hmmm

Deci am asa:
Peste juma de milion de vizionări la poze pe google maps pe an.
Peste 20.000 de vizionări și aprecieri la recenziile postate pe google mapsbpe luna.
Conform google maps sunt foarte popular.
Îmi trimite mesaj aproape zilnic:

Esti foarte popular, te rog sa ne spui cum a fost la X sau Y. Recenzia ta ar putea ajuta mii de persoane.
 
Loading...
Back
Sus