Loc de dat cu capul

Ieftin este ceva relativ, in funcție de locație și așteptări.
O cutie de coca cola la market 0.45 centi, la un tonomat costa 1 euro.
Am văzut multi carr au spus ca e scump la market insa ieftin la tonomat.

La fel cand mergi la un restaurant care are un design normal si daca iti cere 10 euro pe platou sari in sus, insa la altul unde are hn design mai futurist, iti da tie senzația ca e mai șmecher daca iti cere pe același platoul 15 euro spui ca e ieftin.

Mai scump nu înseamnă mereu ca e si mai bun.

Imi aduc aminte cand aveam servere in Germania acum câțiva ani si aparuse un update nou la ce avem eu.
Am întrebat la suport daca il fac sau nu.

Răspunsul a fost:
Îți funcționează bine serverul acum?
Răspunsul a fost Da.
Atunci nu schimba, fa update la ceva ce iti funcționează. Nu tot ce este nou este so bun.
 
aparat.com

Aparat (Persian: آپارات‎, Âpârât) is an Iranian video sharing service which began tentatively on February 2011, and officially, two months later on April 13, 2011. Aparat, as well as Cloob and Mihanblog websites, have been launched by Saba Idea Tech Company (Saba Idea) and are managed by Mohammad Javad Shakouri Moghhadam.
 
Tocmai am aflat o stire de senzatie.
Știați că stâlpi de iluminat stradal din jocuri online utilizează electricitate reală???
 
Te învăț cum sa faci 500000 dolari pe ora. Metoda verificata si funcționează 1000%
Daca vrei si tu sa faci acesti bani urmează pasii de mai jos pentru ati spune cum funcționează.
  1. Like la această postare
  2. Share la postare
  3. Trimite 1.36$ ( link in contul tau aici pe forum) cred ca merita investiția
  4. Imi trimiți in privat nume, prenume, sex, adresa, telefon, email, Facebook profile url
  5. Mâncarea ta preferata
  6. Animalul tau preferat
  7. Esti in relație sau nu, daca da datele la persoana care ești
  8. Ultimul restaurant la care ai mâncat si ce ai comandat
  9. Pozitia preferata si unde
  10. Ce vei face cu banii

Vei primi dupa un mesaj privat de la mine cu toate datele.

Doar persoane serioase, acesta nu este un scam.
 
Cu banii aia o sa invat in sfarsit cum sa devin un bombardier veritabil.
Uite ca la asta nu m-am gandit. Buna idee.
Pentru asta iti voi spune gratis cum sa faci dar trebuie sa promiti ca nu mai spui la nimeni.
 
Te învăț cum sa faci 500000 dolari pe ora. Metoda verificata si funcționează 1000%
Daca vrei si tu sa faci acesti bani urmează pasii de mai jos pentru ati spune cum funcționează.
  1. Like la această postare
  2. Share la postare
  3. Trimite 1.36$ ( link in contul tau aici pe forum) cred ca merita investiția
  4. Imi trimiți in privat nume, prenume, sex, adresa, telefon, email, Facebook profile url
  5. Mâncarea ta preferata
  6. Animalul tau preferat
  7. Esti in relație sau nu, daca da datele la persoana care ești
  8. Ultimul restaurant la care ai mâncat si ce ai comandat
  9. Pozitia preferata si unde
  10. Ce vei face cu banii
Vei primi dupa un mesaj privat de la mine cu toate datele.

Doar persoane serioase, acesta nu este un scam.
Cunosc un tip pe acest forum...vorbesc pentru un prieten. Ale la servici pe langa pc si un laptop cu mouse. Nu mai merge laptopul. Nu mai reactioneaza la nimic. Beep in beep de laptop, a crapat hardul, beep in beep de hard, beep in beep de sistem de operare, o ora de beep fara repetari. Da laptopul la reparat. Mesaj, stiti, laptopul nu are absolut nimic, merge foarte bine, trebuie doar sa va luati alt mouse, nu mai functioneaza click stanga. Asa ca @AlexH , cunostinta a facut tot ce i-ai zis, cu mentiunea ca la pct 10 - vrea sa-si cumpere loreal blond
 
E oficial, 9/10 persoane publice mi-au blocat opțiunea de a comenta pe paginile, conturi sau grupurile lor pe Facebook.
Sunt un pericol public pentru aceștia din cate vad.
Update:
Singurul care nu m-a blocat pana acum este Radu tudor si-l atac destul de des.
 



Ce este programul pentru Parteneri Afiliaţi ai Booking.com?

Programul pentru Parteneri Afiliaţi ai Booking.com vă oferă şansa unică de a vă conecta afacerea la cea mai cunoscută platformă pentru rezervări online din lume.
Ca partener, integraţi produsele noastre pentru clienţi pe website-ul dumneavoastră şi câştigaţi în schimb un comision avantajos pentru fiecare rezervare făcută prin acesta.
Optimizăm şi inovăm constant produsele noastre pentru a fi siguri că oferă o experienţă perfectă şi că fac exact ce trebuie să facă: să mărească numărul de rezervări.


Potenţiale câştiguri excepționale
Pentru fiecare rezervare făcută prin website-ul dumneavoastră veţi primi un comision avantajos. Mai multe rezervări, mai multe câştiguri.
Cum funcţionează integrarea?
Complet personalizabil
Nu credem într-o abordare de genul ˝mărime universală˝. Cu opţiuni extinse de personalizare, toate produsele noastre se vor integra în mod natural pe website-ul şi în brandul dumneavoastră.
Alegeţi-vă destinaţia
Alegeţi proprietăţile pe care le prezentaţi pe website-ul dumneavoastră. Afişaţi cazări din întreaga lume sau limitaţi-vă la regiunea dumneavoastră sau chiar la conţinutul paginii - alegerea vă aparţine!
Administraţi-vă câştigurile
Platforma noastră pentru parteneri vă ajută să vă monitorizaţi câştigurile. Cu analize cuprinzătoare ale performanţelor, vă puteţi optimiza eforturile pentru a vă maximiza câştigurile.
 
Caz unic in lume.
Într-un sat toata lumea avea #covid19 si toti erau votanți PNL. Mai puțin un bărbat din sat nu avea virusul.
Specialiștii #OMS plus salvatorul serviciului public de urgenta #arafat au venit sa investigheze.
Sonde, senzori, o grămadă de aparatura de ultimă generație pentru a afla dece nu s-a infectat bărbatul in cauză.
Dupa o săptămână iese bărbatul din casa sa vada ce'i cu tămbălău in fata casei lui.
Cum a iesit afara au sarit toti pe el să-l întrebe cum a reușit sa nu fie infectat cand tot satul este.
Acesta a răspuns simplu:
Am construit un gard de sarma ghimpata in jurul casei pentru a nu intra muștele.
Toti au rămas muți de uimire de ingeniozitatea lui.
Desigur ca Domnul Orban era acolo si dupa ce si-a revenit din uimire a dorit sa-i mulțumească bărbatului pentru susținere, la care acesta răspunde:
După cum am spus mai devreme, am construit un gard de sarma ghimpata pentru a nu intra muștele.

Merge domnul Orban rapid la București si-l întreabă pe prea puternicul Klaus Iohannis ce a vrut să spună bărbatul.
Acesta răspunde ca nu stie si apoi cheamă toate serviciile speciale pentru a decodifica răspunsul bărbatului.

Trec doua săptămâni si aceștia nu au un răspuns.
La care prea puternicul Klaus Iohannis spune in înțelepciunea lui, spunem ca e vina PSD.

A doua zi știre mare in ziare si TV.

Un bărbat, susținător PSD din satul X, Pune in pericol economia României.

#marcapnl
 
Este cumva o moda noua si nu am aflat eu??
In UK si Spania o grămadă de lume, in special femei ies pe strada in pijamale.

Este o moda sau sunt doar leneși ei??
 
Masca e buna la un lucru.
Acum daca iti pute gura te obligi singur sa te speli pe dinți, ca altfel vei lesina sau intoxica de la putoare.
:)
 
Știați că la numărul actual de oameni care locuiesc pe planeta noastră pentru a acoperi necesarul de oxigen este nevoie de minim 160.000.000 hectare de pădure matură.
 
Loading...
Back
Sus