Loc de dat cu capul

După cum spuneam acum ceva vreme Facebook a început noua campanie împotriva mea.
Pe lângă alte restricții, azi m-am trezit la suspend de postare și altele timp de 24 ore pentru ca am postat acel clip cu Rihanna unde un grup de fete dansează. Conform Facebook acest video încalca regulile și e marcat ca sexul extrem. Dar nu-i vede pe aia care postează oameni decapitați sau sule și păsărici goale.
Dacă e ca înainte va urma alte suspend de câteva zile, iar ultima va fi de câteva lumi și cred ca se va întâmpla prin iulie - septembrie.
 
Astazi am fost santionat cu un suspend de facebook pentru un post facut acum 4 ani. Acum fie am dreptate cu ce am spus mai sus, fie cineva imi acceseaza contul si da raport la orice postare.
De data asta nu spune perioada pe care este suspendul ci doar ca nu pot face nici o actiune pentru ca am incalcat regulile facebook.
Cred ca ma asteapa un suspend total. Are cineva un cont de unica folosinta? :D
 
Astazi am fost santionat cu un suspend de facebook pentru un post facut acum 4 ani. Acum fie am dreptate cu ce am spus mai sus, fie cineva imi acceseaza contul si da raport la orice postare.
De data asta nu spune perioada pe care este suspendul ci doar ca nu pot face nici o actiune pentru ca am incalcat regulile facebook.
Cred ca ma asteapa un suspend total. Are cineva un cont de unica folosinta? :D
Pe mine m-a pus pe tusa chiar in seara de anu nou timp de 3 zile... pentru un videoclip cu drepturile de autor. ROMANESC
 
Astazi am fost santionat cu un suspend de facebook pentru un post facut acum 4 ani. Acum fie am dreptate cu ce am spus mai sus, fie cineva imi acceseaza contul si da raport la orice postare.
De data asta nu spune perioada pe care este suspendul ci doar ca nu pot face nici o actiune pentru ca am incalcat regulile facebook.
Cred ca ma asteapa un suspend total. Are cineva un cont de unica folosinta? :D
Si eu stau pe bara 7 zile :))
 
Dragnea ia apărarea falsului dentist din Gruiu
„Eu eram client fidel la dentistul din Gruiu, niciodată nu am intrat la bănuieli că era de fapt un impostor” a declarat politicianul.
 

Atașamente

  • la-dentist-28_f5fc6db39ff050.jpg
    la-dentist-28_f5fc6db39ff050.jpg
    69,2 KB · Vizualizări: 6
Loading...
Back
Sus