Loc de dat cu capul

Cum de se scumpesc toate,doar munca,in cel mai fericit caz,stagneaza?De putere,ce sa mai vorbim!
 
Ori is orb eu ori Paypal a luat-o razna rau de tot...

Cum dracu sa fie 1 Euro = 3,10 Ron...
Si 1$ = 3,14 Ron

Screenshot_2022-09-07-01-45-03-357_com.android.chrome.jpg
 
la fel si la mine. am observat ca si pe forumurile lor se plang romanii. deci e o problema generala cu RON.
 
la fel si la mine. am observat ca si pe forumurile lor se plang romanii. deci e o problema generala cu RON.
Pai da-o dracului de treaba ... Ca la 3,1 Ron un € ..nu retrag.

Dar oare nu a incercat nimeni sa retraga si sa fie doar e eroare
 
Update: Am sunat la ei si au zis ca au ceva probleme cu conversia in Ron . A zis ca cateva zile sa nu fac transferuri.
+ Mi-au trimis 10€ cadou in contul paypal.
 
Asa arată si la mine 1 USD = 3.14 RON
Si eu chiar vroiam să scot
Cand o sa rezolve problema oare...?comision.png
 
am zis mai sus. Au zis ca in cateva zile... dar stii cum e la ei... Dupa ce scot 100,200,300 persoane , fac ceva bani pe urma lor o sa rezolve :)Vezi atașament 16285
Îții dai seama că multi nici nu se uită la curs ...dau retragere si gata. Dar e furăciune pe față.
Stau si mă gandesc dacă le mai da banii înapoi la cei care au retras la cursul asta. Și mă refer la cei care nu i-au contactat personal cu această problemă.
 
Îții dai seama că multi nici nu se uită la curs ...dau retragere si gata. Dar e furăciune pe față.
Stau si mă gandesc dacă le mai da banii înapoi la cei care au retras la cursul asta. Și mă refer la cei care nu i-au contactat personal cu această problemă.
Pai iti dai seama ca lumea nu se uita. Eu aiurea m-am uitat ca niciodata.
Pai daca retrag si nu zic nimica iti dai seama ca Paypal nu o sa zica nimica.
 
Cum sunt oameni din țara ta,Bula?
Prosti,doamna.Tare prosti.Și mai puțini,ca mulți au plecat.
De ce Bula!
Dacă erau altfel,nu erau condusi,tot de proști.Așa că...de unde nu este,nici Dumnezeu nu poate da!
P.S.Fara nici o legatura,cu vreo postare...doar asa!
 
eu am retras in contul bancar. cica ar dura 1-3 zile.
dar inainte de asta, crezand ca doar dolarul are conversia mica, am convertit din usd in euro, doar ca avea cam aceeasi conversie.

apoi, pentru ca nu puteam retrage euro in cont sau pe card, trebuia sa convertesc din nou in usd.
adica, convertirile astea m-au costat vreo 30-35 de dolari in fees - la aproape 400 usd.
 
eu am retras in contul bancar. cica ar dura 1-3 zile.
dar inainte de asta, crezand ca doar dolarul are conversia mica, am convertit din usd in euro, doar ca avea cam aceeasi conversie.

apoi, pentru ca nu puteam retrage euro in cont sau pe card, trebuia sa convertesc din nou in usd.
adica, convertirile astea m-au costat vreo 30-35 de dolari in fees - la aproape 400 usd.
Suni la ei si le zici ca vrei sa retragi in euro sau dolar. Si asa scapi de fee-ul mare de la ei.
Ex: dupa ce am sunat la ei sa le zic ca nu mai vreau retragere in Ron ci in Euro. Am retras 50E si fee 0,50E . Dupa banca mea a facut conversia si total am pierdut 5 lei . M-am luat dupa schimbul Curs BNR, Curs valutar online, Curs euro si m-am uitat cat am primit pe card in Ron.
 
Toti politicieni,deschid gura,incercand sa-si raceasca...procesorul.Nu reusesc,dar insista!
 
Vrei sa afli cum poti călători in orice colt al universului sau in orice punct din timp?

Exista o teorie ca între 3 si 4 există un alt număr întreg.
Odata ce ai aflat acest număr toate porțile se deschid.

Ați urcat cred ca cel puțin odată cu liftul nu?
Mereu intre 3 și 4 durează mai mult decât între celelalte numere.
La fel daca pui pe cineva sa numere pana la 10 fara să-i spui dece, vei vedea ca face o mica pauza intre 3 si 4.
 
Loading...
Back
Sus