Loc de dat cu capul

REDUCERI DE PANA LA 50%!

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Eu am zis de situație doar pentru că e "loc de dat cu capul",
Da este si imi cer scuze daca am parut dur sau critic in ce am scris.
Ma refeream doar ca din ce am citit, vad ca ai ceva experienta in domeniu si ma gandesc ca stiai de rata de scam la paypal.

In final nu conteaza cat pierde el, ci cat pierzi tu, ca sigur tu nu ai facut banii din scamuri, pe cand el cu sigunnta asa i-a adunat.

la politie nu cred ca merita sa mergi ca e mai mult balamuc pentru 400$.
Apropo, cand voi avea nevoie transferi la o adresa BTc in valoare de aproximativ de 100$ (suma exacta nu o stiu) si iti dau pp, dar nu fac discuta. :D

Iurra838

你为什么要浪费时间翻译这个?
Registered
Full Member
Da este si imi cer scuze daca am parut dur sau critic in ce am scris
Nu zic nimic de asta, știu că pare prostesc să o faci cu paypal, dar e un risc care se merită per total din cauza diferenței de preț))

Apropo, cand voi avea nevoie transferi la o adresa BTc in valoare de aproximativ de 100$ (suma exacta nu o stiu) si iti dau pp, dar nu fac discuta.
Dacă o să am BTC în acel moment, facem :D

In final nu conteaza cat pierde el, ci cat pierzi tu, ca sigur tu nu ai facut banii din scamuri, pe cand el cu sigunnta asa i-a adunat
Nu zic că nu, dar oricum i-am făcut un -20k la African, dacă nu cumva are sfori pe la ei :D

AlexH

Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert

AlexH

Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Salut Alex.
Săptămână viitoare merg sa fac un cursul.
Foarte bine, ma bucur pentru tine.
Dar este omologat si cât plătești?
Nu stiu daca este omologat și plătesc 150 euro, e reducere de la 190 euro.
Pai stii ca in locul cutare este 50 euro si e omologat.
Pretul nu ma interesează pentru ca plateste tata.
Ok, dar tatal tau muncește si are un salariu normal nu din care te întreține voi toti nu?
Da asa este dar cum el plătește nu ma interesează pretul, poate daca plăteam eu alegeam oferta care ai spus tu.

Loading...
Sus