Loc de dat cu capul

Cel mai tare raspuns de astazi care ma facut sa rad bine si arata realitatea in care traim. Adica fara net ne simtit goi, singuri , etc.
cinic.png
 
Nu cred ca ii pacalesti. La de astea cere mai mult selfie decat poza de buletin.
Ai avut dreptate..nu i-am pacalit. cu acel cont ..dar in schimb i-am pacalit cu alt cont.
Cineva mi-a dat doua conturi de fata rusesti ( cont ,parola ,email ,parola email..anul nasteri )..facute prin 2016 nefolosite deloc... unul l-am activat telefonic...mi-au cerut poza...am trimis o poza cu o fata obijnuita ...in doua zile ..bumm..contul este bun .
Astazi voi incerca si cu al doilea....:)
 
Bai pt mine decembrie si ianuarie sunt deocamdata super nasoale. Nu mi-a iesit aproape nimic. :))
- unul dintre cei mai importanti colaboratori care imi asigura ~30% din veniturile firmei m-a anuntat ca anul asta o sa injumatateasca proiectele.
- am fost la munte cateva zile si s-a stricat centrala termica :))
- cand m-am intors am facut accident. toata lumea ok, dar masina probabil dauna totala
- proprietarul sediului in care sunt in chirie m-a anuntat ca vrea sa vanda cladirea. Bine, n-o sa poata sa ma dea afara.. dar anticipez iar discutii, batai de cap, timp pierdut..
- am tot urmarit un apartament si cand m-am hotarat in sfarsit sa il iau s-a razgadit proprietarul si a ridicat pretul :))
- cel mai competent angajat tocmai m-a anuntat ca se gandeste sa emigreze, sa am grija ce proiecte mai iau..
 
Bai pt mine decembrie si ianuarie sunt deocamdata super nasoale. Nu mi-a iesit aproape nimic.
Ai calcat in ceva de ai asa mare noroc?
Vorba aia veche: Cand vine una, nu vine singura. :D
Sorry.
 
Bai pt mine decembrie si ianuarie sunt deocamdata super nasoale. Nu mi-a iesit aproape nimic. :))
- unul dintre cei mai importanti colaboratori care imi asigura ~30% din veniturile firmei m-a anuntat ca anul asta o sa injumatateasca proiectele.
- am fost la munte cateva zile si s-a stricat centrala termica :))
- cand m-am intors am facut accident. toata lumea ok, dar masina probabil dauna totala
- proprietarul sediului in care sunt in chirie m-a anuntat ca vrea sa vanda cladirea. Bine, n-o sa poata sa ma dea afara.. dar anticipez iar discutii, batai de cap, timp pierdut..
- am tot urmarit un apartament si cand m-am hotarat in sfarsit sa il iau s-a razgadit proprietarul si a ridicat pretul :))
- cel mai competent angajat tocmai m-a anuntat ca se gandeste sa emigreze, sa am grija ce proiecte mai iau..
Auch... Dai cu aghiazma !
 
Bai pt mine decembrie si ianuarie sunt deocamdata super nasoale. Nu mi-a iesit aproape nimic. :))
- unul dintre cei mai importanti colaboratori care imi asigura ~30% din veniturile firmei m-a anuntat ca anul asta o sa injumatateasca proiectele.
- am fost la munte cateva zile si s-a stricat centrala termica :))
- cand m-am intors am facut accident. toata lumea ok, dar masina probabil dauna totala
- proprietarul sediului in care sunt in chirie m-a anuntat ca vrea sa vanda cladirea. Bine, n-o sa poata sa ma dea afara.. dar anticipez iar discutii, batai de cap, timp pierdut..
- am tot urmarit un apartament si cand m-am hotarat in sfarsit sa il iau s-a razgadit proprietarul si a ridicat pretul :))
- cel mai competent angajat tocmai m-a anuntat ca se gandeste sa emigreze, sa am grija ce proiecte mai iau..
Da-ti demisia
 
Am facut un test de ceva vreme pe facebook.
Pe telefon am un cont, te tableta altul si pe laptop un alt cont. Ma loghez de pe un singur device per cont.
Pe cel personal care este pe telefon de cam 2 luni nu am mai comentat pe grupuri sau dat like la postari care tine de politica. Am realizat ca sunt si lucruri interesante pe facebook daca reusesti sa elimini toate acele postari pe tema politica fara valoare unde lumea se cearta de nebuna, sau acele live cu toti badaranii care ne arata cum se caca.
Acum cand merg la buda nu mai iau cu mine tableta sa joc ceva, ci telefonul ca sunt lucruri interesante.
 
Am facut un test de ceva vreme pe facebook.
Pe telefon am un cont, te tableta altul si pe laptop un alt cont. Ma loghez de pe un singur device per cont.
Pe cel personal care este pe telefon de cam 2 luni nu am mai comentat pe grupuri sau dat like la postari care tine de politica. Am realizat ca sunt si lucruri interesante pe facebook daca reusesti sa elimini toate acele postari pe tema politica fara valoare unde lumea se cearta de nebuna, sau acele live cu toti badaranii care ne arata cum se caca.
Acum cand merg la buda nu mai iau cu mine tableta sa joc ceva, ci telefonul ca sunt lucruri interesante.
Aveam un coleg de munca care se l-am prins cand iesea de la baie si se uita pe telefon la gagigi dezbracate. Il intreb: ai exaculat pe 2 gauri ? :))
 
ba asa ma fufu la melodie unii de pe telegram de mor. Toata ziua numai caterinca pe canal, nimic serios, Vreau sa am o discutie serioasa cu cineva si nimic.
Au stricat romanii si telegramul. :D
 
Eu sunt baiat foarte smart si am nevoie de discutii pe masura, nu caterinca non stop.
Plus ma faceti sa ma simt mic, ca toata ziua va laudati pe acolo. Voi doi cat de sefi sunteti si experti pe social media, altul cu super mega extra site de filme, baietii care lucreaza la Sri, etc.
:) :p
 
Ultima editare:
Sau a murit din cauza ca oaia a avut curajul sa intre și ea în joc?
Doua lucruri ma fufu la cap acum.
1. Calul lu' @Naruto9
2. Ne credința lu' @CiNiK
 
Loading...
Back
Sus