Link in semnatura

Semnatura este a TA si faci ce vrei cu ea. poti vinde, pune propriile link insa fara abuz sau link catre surse care pun in pericol userii.
 
Semnatura este a TA si faci ce vrei cu ea. poti vinde, pune propriile link insa fara abuz sau link catre surse care pun in pericol userii.

Multumesc de raspuns. Acum oare de ce nu este nici o cerere pentru asta? Sau o oferta pe forum. Ar fi ceva care cred ca ar ajuta si forumul dar si membrii
 
Poate se gandesc ca sunt impotriva pentru ca nu am facut nici un anunt pe tema asta.
Apoi acces la semnatura au cei incepand cu Clasa Full membru.
Nu imi pot explica... sa stii ca nici pe extern nu este cerere asa mare pentru semnatura.
Conteaza cel mai mult statutul userului pe forumul X.
 
Am văzut pe un forum extern pe cineva care a vândut spatiu in semnătură pentru 6k$ pe an si stiu ca a avut mai multe oferte, deci cred ca ar fi cerere, dar sa nu se ajungă la spam sa faci posturi doar pentru a putea vinde mai bine si mai scump
 
Stiu insa ar trebui sa te uiti si la reputatia respectivului pe acel forum. Cu cat e mai mare reputatia cu atat creste si pretul.
Asta inseamna:
  1. userul sa fie foarte activ pe acel forum
  2. sa posteze continut de calitate si apreciat de catre ceilalti useri
  3. userii de pe acel forum sa aiba incredere in ceea ce posteaza, recomanda
  4. vezi tipul de continut care posteaza userul

Daca userul X posteaza din X in paste si primeste like sa spunem la un topic/mesaj din 1000 atunci acea semnatura nu are valoare.
Cand se cumpara semnatura se face pentru a atrage clienti si nu backlink.
Desigur e o opinie personala, e posibil ca tu sa ai mai multe info.
 
Stiu insa ar trebui sa te uiti si la reputatia respectivului pe acel forum. Cu cat e mai mare reputatia cu atat creste si pretul.
Asta inseamna:

  1. userul sa fie foarte activ pe acel forum
  2. sa posteze continut de calitate si apreciat de catre ceilalti useri
  3. userii de pe acel forum sa aiba incredere in ceea ce posteaza, recomanda
  4. vezi tipul de continut care posteaza userul
Daca userul X posteaza din X in paste si primeste like sa spunem la un topic/mesaj din 1000 atunci acea semnatura nu are valoare.
Cand se cumpara semnatura se face pentru a atrage clienti si nu backlink.
Desigur e o opinie personala, e posibil ca tu sa ai mai multe info.

Aceeași părere am si eu. Si da forumul respectiv este foarte mare. In fiecare clipa sunt peste 5000+ de vizitatori pe acel forum
 
Loading...
Back
Sus