Link Facebook!

PerSeuS

Well-Known Member
Registered
Full Member
Cine imi poate spune si mie, de unde iti dai seama pe o pagina de facebook daca ti suspendat site-ul? Multumesc!
 
Intr pe facebook debug url si bagi linku tau acolo si daca face debug e ok siteul, daca e blocat de facebook iti zice cu ROSU.

Daca nu mai ai impact la postari e penalizat siteul si cam nu ai ce sa-i mai faci. Schimbi domeniu si bagi continutu pe domeniu nou.
 
Poate fi penalizat site-ul atunci si nu mai ai impact la postari . Am patit eu recent asta. Incerca cu alt link de la alt site sa vezi impactu cum e. Sau mai poate fi penalizate paginile.
 
daca te lasa sa postezi cu respectivul link oriunde pe facebook(wall,groups,pages) inseamna ca nu e blocat...nu te va lasa sa postezi cu acel domeniu daca el e banat in sistem...daca nu ai reach la postari ,ai penalizare pe pagina ori pe domeniu!incearca cu alt domeniu ,iar daca patesti la fel inseamna ca e penalizare..era o pagina in /help unde vedeai daca pagina are penaliare ceva si puteai da appeal dar numai stiu adresa
 
daca te lasa sa postezi cu respectivul link oriunde pe facebook(wall,groups,pages) inseamna ca nu e blocat...nu te va lasa sa postezi cu acel domeniu daca el e banat in sistem...daca nu ai reach la postari ,ai penalizare pe pagina ori pe domeniu!incearca cu alt domeniu ,iar daca patesti la fel inseamna ca e penalizare..era o pagina in /help unde vedeai daca pagina are penaliare ceva si puteai da appeal dar numai stiu adresa
Mi-ar fi de mare ajutor daca ai gasi acel link...
 
Loading...
Back
Sus