Limita paypal

Mariuselll

Moderator
Membru personal
Moderator
VIP Club
Salut. Am o intrebare pentru cei ce folosesc Paypal . Acuma seara cand am dat sa fac o retragere imi apare asa This transaction cannot be processed. Please enter an amount that is €500 EUR or less . Acum catva timp am dat o retragere mai mare de 500 E si nu am avut nici o problema dar acuma cand am dat hopa... Contul e verificat si nu am avut nici o problema cu el pana acuma.

Your PayPal account is Verified
pixel.gif

pixel.gif

You are now a Verified PayPal user. In addition to increased security, buyers and sellers value your Verified status because it indicates you have passed PayPal security checks. Most importantly, you can now send unlimited payments with your PayPal account.
Your member status is: Verified

Din ce cauza a aparut asa ?
 
Daca contul este full verificat si limita de 2500 pe an este scoasa, nu imi pot da seama de ce.
Pentru moment executa o retragere de 499 euro si peste cateva zile incearca iar.
Cand spui retragere, te referi la trimis banii din contul paypal in cel bancar nu?
Mai pot suna eu maine la paypal sa intreb care e probleme. Va trebui sa imi dai pe skype detaliile.
 
Am dat retragere 500, am incercat iara si imi aparea ca mai pot scoate 3,4 E, asta din cauza ca am comvertit $ in E si se pare ca ce curs e la BNR nu potriveste cu Paypal . Dacs ma poti ajuta Alex vb azi pe skype dupa ce ma trezesc , ca sunt la servici acuma.
 
Loading...
Back
Sus