Liber la discuții politice

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Pana acum nu am acceptat topicuri pe tema politica pentru că genera prea multe probleme.
De acum accept orice orice topic pe tema politica atat timp cat respecta regulile de mai jos:
  1. Comportament, exprimare, stil sa fie civilizat si respectuos
  2. Fara insulte de orice natura indiferent cat de supărat/a ești
  3. Fii sincer ca de mincinoși ne-am saturat.
  4. Încearcă sa scrii cat mai punctat pentru ca cititorul sa înțeleagă si să poată răspunde cat mai bine.
  5. Include surse externe unde este nevoie
  6. Daca cineva te-a sponsorizat / platit sa deschizi un topic pe tema politica, te rog sa specifici. Stim cu toții ca se practica. Recomandat ar fi sa spui suma, persoana, partidul, etc care a făcut plata.

Toate sursele sunt pline de fake news si doar împreună prin experiența, cunoștințele noastre putem sa aducem ceva lumina in acest haos.

Orice forma de insultă , atac la persoană duce la ștergerea mesajului si chiar ban.

Fii civilizat, suntem toti în aceiași oala, indiferent de opinie si culoare politică, pentru cei care au una.
 
Stii foarte bine ca ultima dicutie despre politica a degenerat nu @AlexH ?

Dacă tot e vb de politica : hai sa facem politică.

Nu imi place actualul guvern dar nici fostul ( Sorry @AlexH ) au avut mult timp sa demonstreze ceva. Dar "nada"


Pentru mine este o singură speranta. Princepele Nicolae desi nu mai poate folosii acest nume. El si sotia se implica foarte mult in actiuni de voluntariat. ..

Poate este timpul pentru o schimbare. NO PSD, No PNL. Yes PMP. Yes Romania regat
 
Nu imi place actualul guvern dar nici fostul ( Sorry @AlexH ) au avut mult timp sa demonstreze ceva. Dar "nada"
Nu ma supar si pot înțelege dece crede lumea ca sunt pro PSD. Nu am fost niciodată si asa cum am mai spus, in singurul partid in care am fost si inca sunt e PNL.
Pe mine ma interesează sa faca ceva pentru Romania, indiferent cine este, culoare politică are.

Stii foarte bine ca ultima dicutie despre politica a degenerat nu @AlexH ?
Stiu foarte bine, atacuri, cont adsense suspendat, etc.
Acum prea puțin ma interesează, atat timp cat sunt civilizați in exprimare si comportament poate susține pe cine vrea.
 
Loading...
Back
Sus