Pai si de unde ati tras voi concluzia ca noi avem de platit pe cineva? Asa ti-ai inchipuit tu? Pai te rugam sa contactezi persoana in cauza , dupa ce esti lamurit ... daca ai caracter bun simt si putina educatie ramasa stimabilule Nidelea Cristiian ( inainte sa iti fac dosarul public pe aici ) astept scuzele tale ... pentru tu si @WPMT m-ati acuzat ca eu dau tepe cand eu ma plang de teapa si spui ca si exista o chimie nu sunt nici gay si nici nu am escrocat pe nimeni. Sau aici crezi ca suntem pe dirpedia unde incasai banii si uita i sa le inscrii invocand motive de genul ( nu a fost acceptat ) Asta pentru ca ma dezbrac de caracter. Astept sa discuti cu Rosianu si dupa sa imi prezinti scuzele tale .... asta daca ai caracter si bun simt.
Nu te-am acuzat niciodata de asa ceva. Doar am precizat un topic. Habar nu am cine e Rosianu. Nu stiam ca am dosar. Ti-am cerut deja scuze o data
 
Nu te-am acuzat niciodata de asa ceva. Doar am precizat un topic. Habar nu am cine e Rosianu. Nu stiam ca am dosar. Ti-am cerut deja scuze o data
Ba da , ai spus ca exista o chimie , ulterior ai spus ca ai citit exact ce scria ceea ce nu sa vazut. Si nu ti-ai cerut scuze... doar vorba lui @Sacalul din lipsa de clienti faci offtopic pe aici asa de dragul de a iti bate joc de munca altora.
( Apropo ai un dosar destul de lung sau ai amnezie ? nu stii cu ce te ocupi ? Nu stii ce faci sau ce ai facut? ) Sau sa mergem pe premiza lasa ca au trecut ani ?
Vulpea schimba blana dar navarul ba.
Pe viitor te-as ruga pe tine si pe alti "bagatori" sa va abtineti daca nu aveti idee.
Nu este suficient sa spuneti daca te simti ofensat. Este o vorba batraneasca nu este treaba cainelui de unde bea oile apa , asa si aici , va da-ti cu parerea nu aveti habar de ce , unde , cum , cat , oare si dupa veniti si spuneti aaa peace ... nu te simti ofensat ... nu poti arunca cu noroi dupa bunul plac.
De aceea este bine ca fiecare sa isi vada de ale lui, eu nu intru in topic voastre si imi dau cu parerea pentru ca nu ma intereseaza ce fac alti ci ma intereseaza ce fac eu.
 
Ba da , ai spus ca exista o chimie , ulterior ai spus ca ai citit exact ce scria ceea ce nu sa vazut. Si nu ti-ai cerut scuze... doar vorba lui @Sacalul din lipsa de clienti faci offtopic pe aici asa de dragul de a iti bate joc de munca altora.
( Apropo ai un dosar destul de lung sau ai amnezie ? nu stii cu ce te ocupi ? Nu stii ce faci sau ce ai facut? ) Sau sa mergem pe premiza lasa ca au trecut ani ?
Vulpea schimba blana dar navarul ba.
Pe viitor te-as ruga pe tine si pe alti "bagatori" sa va abtineti daca nu aveti idee.
Am si eu un dosar paralel cu al tau.. daca i-l deschid va fi crucificat. doar daca insista..
 
1: La mana a discutat cu o angajata de aceea este printscreen.
2: Este normal ca eu sa iau autoritate nu crezi ?
3: Discutie pe forum nu a existat dar le ofer si pe acesta
4: Nu inteles ultimul aspect defineste.
( O parte din dovezile de plata cu membri roforum inclusiv tip in cauza ), revin si cu restul de print-uri
 

Atașamente

  • 19850570_241682816344457_2144032101_o (1).jpg
    19850570_241682816344457_2144032101_o (1).jpg
    469,4 KB · Vizualizări: 40
  • 19911802_241682819677790_143132495_o.jpg
    19911802_241682819677790_143132495_o.jpg
    255,6 KB · Vizualizări: 36
  • i19^cimgpsh_orig.jpg
    i19^cimgpsh_orig.jpg
    329 KB · Vizualizări: 34
  • i20^cimgpsh_orig.jpg
    i20^cimgpsh_orig.jpg
    329,9 KB · Vizualizări: 34
Ultima editare:
Sa nu ma pui sa mai scriu o data un roman , reciteste el se lauda la acel renk0 ca a spart citeste povestea + fi atent la skype , discutia a fost mutata de pe roforum pe skype , am pus dovezi de plata destule mai sus. daca mai ai nevoie scumpul meu iti mai ofer 200 :) , revin cu print de pe forum + skype
 
Print forum: in attache
Mai este necesar si de pe skype? sau mai fac 50 de poze?
Sper ca nu esti amic de-al lui de a ma face sa imi pierd timpul.
Dupa ce te lamuresti astept scuze si de la tine ! + invata sa citestii romanele ce eu le-am scris nu doar ce ai chef ! + Asta fiind bonus justificarea o fac catre moderatori/admini nu catre user ( ulterior am vazut ca esti user ) considera bonus.
Apropo toate paysafe sunt diferite verifica seria ;)
 

Atașamente

  • kosso1.jpg
    kosso1.jpg
    240,3 KB · Vizualizări: 37
  • kosso2.jpg
    kosso2.jpg
    239,3 KB · Vizualizări: 37
  • kosso3.jpg
    kosso3.jpg
    223,7 KB · Vizualizări: 37
Ultima editare:
Nu iar , ci dinou , a fost activ pe forum .... nu a raspuns probabil este "smecher" rade un ban nu va ajuta cu nimic dar ... plangerea este facuta asa ca ne va cauta el :))) ( astazi incercase o remediere de genul , domnule le repar eu pe toate le refac etc... )
 
Sa discutat cu individ si cu membri familiiei , si-a cerut scuze , ne-am reluat backup etc... si multe alte discutii confidentiale. Este un copil de 18-19 ani ce nu si-a dat seama ce face.
 
Sa discutat cu individ si cu membri familiiei , si-a cerut scuze , ne-am reluat backup etc... si multe alte discutii confidentiale. Este un copil de 18-19 ani ce nu si-a dat seama ce face.
Nu exista scuza ca nu stie ce face. I s-a atras atentia sa raspunda asupra faptei.
@cnusi daca nu ti-a raspuns in privat dai Ban , oricum de intrat a intrat pe forum. Maine ii dau eu daca nu ii dai tu. Nu a venit cu nici o aparare , ceea ce demonstreaza ca e vinovat.
 
@cnusi @Mariuselll nu este normal la atatea zile de la teapa el inca sa aibe 2 conturi active aici... nu este normal si nici ok , suntem o comunitate ce ne respectam. Sau are afaceri cu vreunu dintre voi ?
 
@cnusi @Mariuselll nu este normal la atatea zile de la teapa el inca sa aibe 2 conturi active aici... nu este normal si nici ok , suntem o comunitate ce ne respectam. Sau are afaceri cu vreunu dintre voi ?
Mi se pare mie sau esti cam impertinent @Cultura ? Cum a zis si @cnusi are ban pe useru respectiv.
Tu crezi ca noi stam toata ziua pe roforum sa verificam tot? Mai avem o viata pe langa, familie , servici etc.
Daca tu stii conturile de care zici, un Pm mie la @cnusi cu dovezile necesare si verificam si se rezolva daca e asa.
 

( Apropo ai un dosar destul de lung sau ai amnezie ? nu stii cu ce te ocupi ? Nu stii ce faci sau ce ai facut? ) Sau sa mergem pe premiza lasa ca au trecut ani ?
Vulpea schimba blana dar navarul ba.
Te-as ruga sa prezinti ce dosar am eu, ce am facut, cu ce ma ocup.
@Cultura postează dovezi la ce ai postat ori vei primi și tu BAN
 
1: La mana are acces redus si nu ban
2 la mana , are 2 conturi CosminB si Kosso , am specificat de cateva ori
3 la mana a mai spus un utilizator ca a fost pacalit tot de individ si a postat dovada
4 la mana cu toti suntem ocupati dar asta nu prea este treaba mea eu mi-am facut datoria de MEMBRU si am facut o postare pe tema aceasta
5 la mana eu pe roforum nu vand nimic , ci platesc n persoane pentru diverse servicii drept dovada dovezile postate si mai am si altele
6 la mana cu privire la nidweb el a facut o postare prin care cerea dovezi , dupa sa razgandit si daca el sa razgandit si si-a sters postul momentan imi tin si eu gura
7 la mana daca tot vreti sa fi-ti corecti si v-ati simtit ofensati nu este vina mea , mai sscoateti posturi de moderatori , sunt membri foarte activi pe aici si mega mega m ega ok , pot recomanda chiar eu 3-4
8 EU AM DOVEDIT CE ERA DE DOVEDIT , AM CERUT UN SERVICIU SAU AM CUMPARAT UN PRODUS PRIN INTERMEDIUL ROFORUM l-am PLATIT indiferent cui sau suma
9 la mana daca chiar vreti ancheta @cnusi vezi ca cineva in topic asta mi-a adus o acuza nu vad sa fie tras la raspundere
10 Uite cum sta treaba , respect comunitatea roforum , ma simt bine aici , incerc sa ma fac util cu ce pot si cand pot, daca vreti dispute ca sunteti ofensati eu nu am nevoie de ban , ies si singur.
Seara placuta.
P.S Am trimis si P.m cu privire la dovezi etc... in urma cu 3-4 zile ( nu mi-a raspuns nimeni ) am inteles toti suntem ocupati daca nu avem timpul necesar de a oferi 1h pe zi oferiti si altora sansa sa creasca in grad. Si da sunt impertinent pe dreptatea mea.
 
Loading...
Back
Sus