Kodi...si atat!

Am butonat vreo ora noul build, arctic slim.
Se misca foarte bine, live tv e ok ca ai ascuns credentialele pentru România.
Dacă ai putea face o subcategorie pentru seriale cu addonul xtream pentru audio german as fi tare recunoscător.
Oricum felicitări pentru munca depusa.
Foarte pasionat pentru a reuși asa ceva.
Jos pălăria!
 
Am butonat vreo ora noul build, arctic slim.
Se misca foarte bine, live tv e ok ca ai ascuns credentialele pentru România.
Dacă ai putea face o subcategorie pentru seriale cu addonul xtream pentru audio german as fi tare recunoscător.
Oricum felicitări pentru munca depusa.
Foarte pasionat pentru a reuși asa ceva.
Jos pălăria!
Este un plugin ofertant,dar este nisat,doar DE(daca as putea schimba in engleza redarea?).Sunt plusuri,dupa ceva setari,dar sufera ca si MRSP(cu care as putea sa-l compar)la afisarea fanart(multe cu rezolutie mica),ceea ce pe partea de widgeturi,nu ar da bine.Free-Cinemathek,HD Filme,Kino,Kinoger,Kinokiste,Megakino,Movie2K,Movie 4K,Movie King,Stream Cloud,Stream Kiste,XCine.O sa-l mai studiez,versiunile vechi(l-am avut pe la inceput)nu mai functionau si l-am abandonat.Poate(cand am timp)o sa fac o versiune,dar va fi viziunea mea.O zi frumoasa!
 
Daca instalezi XStream,faci setarile de limba(de),cand dai sa alegi cu ce player sa deschida ceri xStream si-ti va cauta doar in el.Apoi play si vizionezi "pe Germania" :).Zi frumoasa!
 
Pentru cei ce vor mai special,aveti posibilitatea,de a va instala separat si individual.xStream(Germania),Alfa(Spania),KOD(Italia),vStream(Franta).Toate dupa setari in pluginuri,pot fi vizionate prin intermediul TMDB,cu player-ul aferent.
 
Aș vrea să rămân doar cu Live tv.
Ce și de unde sa dezinstalez restul?
Si cam ce ar fi acelea?
Poate in acest fel, se misca și mai repede.
Deocamdată am dezactivat subcategoriile din meniu, nu le mai afișează. Dar nu știu dacă influențează cu ceva în rularea aplicației mai repede.
Ridicat versiuni BQ,"internationale" :).In sensul ca sunt deja imperecheate cu TMDB-ul,Alfa(ES),KOD(IT),vStream(FR),xStream(DE).Oricare din versiunile BQ20,ce nu au in denumire,Slim.
Nelu 14,e un build,poti face ce vrei cu el,tot ce este in el e free...cu multa munca,dar free.Poti dezinstala si dezactiva,daca tu vrei kodi,ca un simplu player TV...
 
Nu te supăra pe mine. Nu prea am avut timp de butonat.
În mare, nu mi-a găsit nici un serial mai sus de 720p.
La filme nu am cautat.
Eu folosesc elementum, pe mine e suficient.
Dar vroiam sa încerc și ce faci tu.
O sa încerc în weekend versiunea fără slim.
Toate cele bune.
 
It is a plugin offering, and while it is beautiful, it only plays back in DE (could the playback be changed to English?). There are advantages after some adjustments, however it struggles when displaying fanart (many of which have low resolution), which on the widget side would not be nice, much like MRSP (with which I could compare it). Free-Cinemathek, HD Filme, Kino, Kinoger, Kinokiste, Megakino, Movie2K, Movie 4K, Movie King, Stream Cloud, Stream Kiste, and XCine are some online movie services of PikaShow Modified APK. I abandoned it when the older versions (which I had at first) stopped working while I was still studying it. I might create a version (when I have the time), but it will be my idea. A lovely day!
 
Ultima editare:
It is a plugin offering, and while it is beautiful, it only plays back in DE (could the playback be changed to English?). There are advantages after some adjustments, however it struggles when displaying fanart (many of which have low resolution), which on the widget side would not be nice, much like MRSP (with which I could compare it). Free-Cinemathek, HD Filme, Kino, Kinoger, Kinokiste, Megakino, Movie2K, Movie 4K, Movie King, Stream Cloud, Stream Kiste, and XCine are some online movie services. I abandoned it when the older versions (which I had at first) stopped working while I was still studying it. I might create a version (when I have the time), but it will be my idea. A lovely day!
1684835283224.png1684835299204.png
 
Loading...
Back
Sus