Keremiya v4 responsive

Daca ai thema poti folosi metoda de aici
 
Am instalat aceasta tema pe un site si l-a stricat complet... Nu mai puteam face absolut nimic, nici sa intru in wp-admin pentru ca era plin de erori, apoi am intrat in ftp si am sters tema, gandindu-ma ca o sa rezolve tot.. nu a rezolvat prea mult, a afectat toate celelalte teme, chiar si daca instalez una noua tot sunt erori
 
Am instalat aceasta tema pe un site si l-a stricat complet... Nu mai puteam face absolut nimic, nici sa intru in wp-admin pentru ca era plin de erori, apoi am intrat in ftp si am sters tema, gandindu-ma ca o sa rezolve tot.. nu a rezolvat prea mult, a afectat toate celelalte teme, chiar si daca instalez una noua tot sunt erori
Tema merge acum am testat ,dati si voi extragere nu urcati fisierul cum l-ati descarcat ca in fisier sunt mai multe..tema,pulginuri etc ,normal ca va cade tot daca urcati asa.... :)))33723373
 
Si atunci dupa ce ai mai pus-o, din cate vad e si ** .
Nu am înțeles nimic ! Poți sa repeți mai explicit

Ai vrut sa zici de ce am mai pus-o ? Pentru ca e luată de pe un site unde spunea ca e responsive ! Îmi pare rău ca nu am testat-o , data viitoare promit sa o testez și sa o fac și responsive dacă nu e!
 
Loading...
Back
Sus