[JV] Promovează produsul tau pe Instagram

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Poate titlul topicului nu este cel mai bun, dar nu mi-a venit nimic altceva mai apropiat de conținutul topicului.

Ok deci despre ce este vorba : Pur și simplu despre o colaborare. Ai un produs (de preferat handmade) și cauți clienți? Eu mă voi ocupa să găsesc clienți pe Instagram ( sau cel puțin voi incerca).

Produsul va trebuii să fie disponibil pentru transport in 1-3 zile, deci nu produse de pe alliexpres. Va trebuii să ai un site și un check-out simplu pentru clienți din Romania în special.

Eu mă voi ocupa de partea cu direcționarea traficului de pe Instagram către site-ul tau.

Țineți cont că în aceste zile este foarte greu sa utilizezi softuri și boti care automatizează anumite task-uri. Dar sunt sigur că mă descurc și să zicem mai whitehat și în plus asta înseamnă competiție mai putina pentru noi!

Aceasta propunere este pe termen lung, voi construi conturi de la zero pentru fiecare proiect.

Daca este cineva interesat lăsați un PM și discutăm mai multe detalii
 
Ce comision dorești din vanzare sau care e forma care o dorești sa fii platit??
Stii ce ar mai interesant si cred ca ti-ar aduce un boost la comenzi, este sa oferi tu un landig page cu formular de comanda.
Sunt multi care au ce vinde dar nu stii sau nu au timp, orice cunoștinte necesare pentru a face un order page.
In felul asta ai putea avea usor un traking la comenzi.
 
Ce comision dorești din vanzare sau care e forma care o dorești sa fii platit??
Stii ce ar mai interesant si cred ca ti-ar aduce un boost la comenzi, este sa oferi tu un landig page cu formular de comanda.
Sunt multi care au ce vinde dar nu stii sau nu au timp, orice cunoștinte necesare pentru a face un order page.
In felul asta ai putea avea usor un traking la comenzi.

Salut,

Nu m-am gândit încă la un anumit procent din vânzări. Ideea cu Landing Page este excelenta dar este mai greu de pus in practica pentru că nu mă pricep destul la design deși știu în mare parte cum se face, adică știu exact cum se face dar nu îmi iese niciodată cum îmi doresc
 
Salut,

Nu m-am gândit încă la un anumit procent din vânzări. Ideea cu Landing Page este excelenta dar este mai greu de pus in practica pentru că nu mă pricep destul la design deși știu în mare parte cum se face, adică știu exact cum se face dar nu îmi iese niciodată cum îmi doresc
Nu trebuie sa faci custom sau manual la fiecare client, ci utilizezi acelasi dar cu mici diferențe pentru a părea unic.
Gasesti pe net sute de landig page gata facute care le poti utiliza.
 
Loading...
Back
Sus