[JV] Proiect crypto

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
În ultimul timp sunt foarte interesat de tot ce înseamnă crypto, am cumparat crypyo și chiar am inceput sa lucrez la un site despre crypto.

De câteva săptămâni sunt implicat la un proiect pentru dezvoltarea și lansarea unei noi monede. Nu, nu vreau sa promovez aceea moneda ci vreau sa va invit pe toți care sunteți interesați sa luați parte la crearea unei noi monede.

Drumul va fi lung pentru cum am gândit eu car fi cel mai bine dar sunt sigur ca putem realiza multe împreună. Iată cum am gândit eu :

Pasul 1. Crearea unei comunități interesate de crypto. După cum vedeți am în semnătura către un site despre crypto, vreau sa atrag cel puțin 10k persoane interesate și active.

Pasul 2. După ce Pasul 1 va fi atins vom lansa prima pre-vanzare a monedei. Aici trebuie sa strângem banii necesari pentru crearea monedei și pentru comisioanele de pe BSC ( binance smart chain)

Pasul 3. Crearea monedei și marketing

Pasul 4. Integrarea monedei pe site. Ceva gen medium.com dar cu plata în aceea moneda (optional)

Pasul 5. Pre-vanzare și distribuire de monede pentru listarea pe exchange-uri accesibile. Cele care gen comisioane mici

Pasul 6. Vânzarea de monede pentru listarea pe exchange-uri mari. Pentru a tine acest pas va fi nevoie sa strângem fonduri destul de mari pentru audituri și listare.

Sunt multe alte chestii de care trebuie sa ne ocupam dar vom discuta mai detaliat dacă sunteți interesați. Va fi nevoie de promotori, dezvoltatori de site-uri, designeri, persoane ca știu câte ceva despre crypto s.a.m.d

Știu ca au mai fost încercări pe acest site de a colabora împreună și toate au fost sortite eșecului, dar poate acum va fi altfel
 
Loading...
Back
Sus