Juventus - Real Madrid

Nu am plasat bilet , însă nu îmi place deloc jocul ce îl fac cei de la Real Madrid :) , mult mai plăcut este jocul celor de la Juventus
 
Sergio Ramos, un jucător de calibru, are nevoie de-o simulare penibilă pentru a elimina un jucător...
După ce termine cu fotbalul,poate deveni cascador
 
Ce m-a amuzat acest rosu. [HASHTAG]#HalaMadrid[/HASHTAG]!
1-4 Real <3
 
Ultima editare:
Slabut a jucat Juventus. Golul ala l-a dat si pe noroc, cei drept frumos dar si portarul K.Navas era prost pozitionat. Sa fiu sincer ma asteptam sa vad ceva replici din partea lui Juve macar in a doua repriza dar parca au luat somnifere cu totii la pauza =))))
 
[HASHTAG]#Alex11b[/HASHTAG], prima repriză Real a cam fost dominată.. Din păcate după pauză au fost surclasați de Real Madrid, care au gestionat minunat momentele de cădere ale lui Juventus...
 
CE sa spun...sunt ff suparat..pt golul lui Ronaldo din prima.repriza...mi-a stricat biletul....
Prima repriza .da. a fost buna...a doua repriza..doar Real pe teren...si Casemiro...il inlocuieste pe Rodrigez cu brio.
Sunt fan Real Madrid...dar Juventus ..parera mea..e ca a facut cel mai prost meci din UFC acest an...
 
Mie nu imi place mentalitatea Romanilor (sper ca este doar a lor) care tin cu Real, nu imi place mentalitatea aia cu "ti-am zis ca o sa batem, noi suntem cei mai buni, noi sparge tot, Ronaldo este cel mai bun".. sunt fan Barcelona, recunosc... recunosc ca astazi am tinut si cu Juve, insa recunosc si ca nu am tinut cu Juve pentru ca Real este adversarul Barcelonei, am tinut cu Juve pentru ca cred ca mai meritau si ei, pentru Buffon care omul oricum nu cred ca mai joaca mult, Buffon este o legenda si cred totusi ca merita si el o retragere frumoasa. Prima repriza a fost cam a Juventus-uli, a doua repriza a fost a Real-ului, Realul a fost peste Juventus in a doua repriza si aia a facut totul.

Cand Barcelona a facut remontada cu PSV toti fanii Realului au tacut sau au bagat-o pe aia cu: "AAA, i-au ajutat arbitrii".. sa fim serios, sa revi de la 3-1 si sa te califici este greu.. si cu ajutorul arbitrilor, pentru ca nu iti baga arbitrii mingea in poarta...

PS: Sa ma scuzati daca am greseli in mesaj, vin de la un chef si mesajul este scris in graba.
 
Loading...
Back
Sus