Juventus - Real Madrid

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Screenshot_2.png



Real Madrid Club
Current UEFA rank (2016) 1
Matches 19
Wins 8
Drawn 2
Losses 9
Goals for 19
Goals after 23
Goals difference -4
The biggest win 3:1
The biggest loss 1:3, 0:2
The most resultative match 3:1, 2:2, 1:3
The most resultative draw 2:2
Points 26


Juventus Torino Club
Current UEFA rank (2016) 9
Matches 19
Wins 9
Drawn 2
Losses 8
Goals for 23
Goals after 19
Goals difference 4
The biggest win 3:1, 2:0
The biggest loss 1:3
The most resultative match 1:3, 2:2, 3:1
The most resultative draw 2:2
Points 29

Screenshot_5.png


Ce parere aveti de acest meci ? Care echipa castiga .? Care pierde ? Ati pariat? Pariati?

Eu as vrea ca Madrid sa castige..dar. va fi fff greu..Juvents are o echipa ff buna in momentul de fata..va fi un meci greu pt ambele echipe..dar sa speram ca va fi frumos..goluri peste goluri.
 
Final va fi difuzata gratis pe canalul BtSport pe YouTube in format 4k. Transmisia incepe Maine seara la ora 18:00 UK time.
Eu unul Îți mulțumesc pt aceăsta informație care sincer chiar amă gândeam unde pot vedea finala Juventus - Real Madrid , nu pot vedea meciul acasă la televizor, așa ca voi urmări meciul de pe mobil. Îți mulțumesc !!

Eu unul cred ca Juventus v-a câștiga finala deoarece trec printr-o perioada favorabila câștigând aproape orice derbi disputat și mi se pare cea mai buna echipa cu o apărarea foarte buna.

Un pronostic pentru pariori eu as miza : (x/1) = egal la pauza și va câștiga la final Juventus
 
Se poate urmari direct aici:
Mulțumesc frumos Alex !!!
P.s: am încercat sa accesez player-ul pus și îmi apare următorul mesaj: "Persoana care a încărcat acest videoclip nu l-a pus la dispoziție în țara ta " , nu se poate accesa din România ?
 
Eu unul cred ca Juventus v-a câștiga finala deoarece trec printr-o perioada favorabila câștigând aproape orice derbi disputat și mi se pare cea mai buna echipa cu o apărarea foarte buna.

Un pronostic pentru pariori eu as miza : (x/1) = egal la pauza și va câștiga la final Juventus
Eu am mers asa:
tmp_25965-IMAG0148-456720721.jpg

IMAG0148.jpg
 
Ultima editare:
Foarte frumos , cred ca voi încerca și eu un 10 lei doar ca voi schimba și voi pune (2/1) Real Madrid sa câștige la pauza și Juventus sa bată la final :) ....mult succes Îți doresc :p

Edit: este doar părerea mea, acum sper ca fani lui Cristiano Ronaldo sa nu mă critice :))) eu în continuare cred ca cei de la Juventus vor câștiga :)
 
Ms ..noroc și ție dacă faci biletul.
Am spus mai sus..aș vrea să câștige Real Madrid....dar va fi foarte greu...
Dacă joaca că în ultimul meci cu Atletico Madrid....nu au nici o șansă....eu totuși sper că va fi un meci frumos cu multe goluri.;)
 
Ms ..noroc și ție dacă faci biletul.
Am spus mai sus..aș vrea să câștige Real Madrid....dar va fi foarte greu...
Dacă joaca că în ultimul meci cu Atletico Madrid....nu au nici o șansă....eu totuși sper că va fi un meci frumos cu multe goluri.;)
Mulțumesc bafta și ție !!!
Nu cred ca vor fi multe goluri , deoarece este un meci strâns , ambele echipe se vor apară și vor căuta ocazii sa marcheze.

Juventus din ce am urmărit eu în meciurile jucate , se vor baza mai mult pe contra atac.
Real Madrid,vor căuta mai mult sa marcheze însă vor rămâne descoperiți în defensiva :p
 
Va fi un meci frumos, dar după părerea mea Juventus este învingătoare
O echipă minunată cu o apărare de fier... 2-1 pentru Juventus ( Dybala&Higuain, respectiv Ronaldo )
 
Loading...
Back
Sus