Recenzie Jean-Claude Van Johnson

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
jean-claude-van-johnson.jpg
Ati auzit de serialul Jean-Claude Van Johnson? Este un serial cu jean claude van damme si spre suprinderea mea este chiar bun. Nu ma asteptam ca jean claude van damme sa joace asa bine, in afara de felul cum ne-a invatat pana acum.

Acum nu stiu daca este facut sau inspirat din fapte reale, dar daca unele scene sunt, atunci e trist rau si chiar o lectie pentru cei care au fost odata super star si acum sunt uitati.
Cam aici bate primul sezon plus viata secreta care o avea jean claude van damme in perioada cand era super star. Mi-a placut ca este amuzant, muzica chiar draguta, actori buni si poveste care te face sa vezi si urmatorul episod.
Acum sa vedem daca amazon ii va oferi un sezon 2 sau nu, eu sper ca da.

 
Am vazut si eu,nu stiu ca nu ma uit la seriale prefer filmele :D in afara de Got si Vikings nu mam uitat:DApropo de seriale si eu site english cu seriale dar recordul da vizite il bate asta''How to Get Away with Murder'',mai vizualizat ca orice serial posibil asa ceva nu am vazut:))),cum bagam cate un episod sareau ca lupi pe el mai ceva ca pe vre-un film premiera:)))habar nu am despre ce este dar si acum conduce la vizite mai mult ca orice serial sau film posibil.Cine la vazut poate face o recizie si despre el.
 
Loading...
Back
Sus