Invitații filelist gratis

Salutare,

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o lamurire?

Am avut cont pe filelist cam din 2008/2009 si nu am mai intrat pe filelist de vreo 3 ani.

recent am incercat sa intru in cont iar contul meu de filelist nu mai exista.

Nu merge nici la recuperare, imi spune ca adresa de email nu se afla in baza de date.

Au fost sterse conturi de filelist? \stie cineva ceva?

sau daca poate cineva sa imi trimita o invitatie pe [email protected]

Si cand dau la Sign Up imi da>
Eroare
Adresa ta IP (xxx.xx.xxx.xx) este deja folosita. Nu se poate crea decat un singur cont de la un IP.
 
Salutare,

Ma poate ajuta si pe mine cineva cu o lamurire?

Am avut cont pe filelist cam din 2008/2009 si nu am mai intrat pe filelist de vreo 3 ani.

recent am incercat sa intru in cont iar contul meu de filelist nu mai exista.

Nu merge nici la recuperare, imi spune ca adresa de email nu se afla in baza de date.

Au fost sterse conturi de filelist? \stie cineva ceva?

sau daca poate cineva sa imi trimita o invitatie pe [email protected]

Si cand dau la Sign Up imi da>
Eroare
Adresa ta IP (xxx.xx.xxx.xx) este deja folosita. Nu se poate crea decat un singur cont de la un IP.
Cand nu te mai loghezi un an de zile contul tau este sters automat. Cat despre IP, poti incerca sa faci cont pe telefon cu date mobile sau VPN.
 
am incercat si pe date mobile si tot la fel>
si internetul si abonamentul la telefon le am de la digi

Eroare
Adresa ta IP (xxx.xxx.xxx.xx) este deja folosita. Nu se poate crea decat un singur cont de la un IP.

ce as putea face in continuare?
pot sa imi schimb ip-ul?
 
Atentie: Userii sunt responsabili pentru activitatea celor pe care-i invita. Daca persoana invitata se comporta necorespunzator, atat ea cat si cel care a invitat-o primesc sanctiuni ce pot merge pana la dezactivarea contului si blocarea adresei IP. Se accepta un singur cont per calculator indiferent cati oameni folosesc acel calculator; nerespectarea acestei conditii duce la disable pe toate conturile.
2d432cc22a51be71a5b3cc2637dd7277

primit cadou, valabil 2d.

pls stati la seed, nu faceti ratio negativa.
 
Loading...
Back
Sus