Investitie 300$

Pai in primul rand trebuie sa ne spui ce te pasioneaza cel mai mult?
Care sunt cunostintele tale in meterie de promovare online, realizare, editare site, etc.
Cu 300$ pe luna ai putea folosi metoda de aici, care iti poate aduce un profit considerabil daca te pricepi.
Incearca sa oferi cat mai multe info despre tine, la ce te pricepi pentru a putea sa iti sugerez ceva bun.
 
Multumesc pentru sugestie , cu aceea metoda , din pacate nu prea mi se potriveste .
In domeniul online , am investit in bitcoin cand pretul era unul foarte mic gen 400-500$ si am reusit sa scot niste bani , sa spunem ca am avut noroc .
Am mai testat site-uri pay per upload gen 10$/1000 downloaduri , paid to click , dar care mai mult au fost o pierdere de timp ..
Stiu sa folosesc wordpress ca platforma pentru websiteuri ..

In momentul asta vreau sa testez , sa prind experienta , sa mi fie si usor , ca sa nu abandonez sarcina ..
 
Te sfatuiesc sa inveti despre metode de promovare pe instagram si apoi sa incerci sa monetizesi usor,usor conturi/promovari.
 
in primul rand inainte sa arunci cu bani ai nevoie de timp .sa faci conturi multe .sa ai ip-uri proxi.emailuri .conturi fb instagram .etc toate iti ia cel putin 2 luni sa le ridici.scriere articole non stop 4-6 ore zilnic .cand ajungi sa faci bani calumea te duci la 12 -14 ore zilnic castig 1000plus .
 
Loading...
Back
Sus