Invata ce este Drop Shipping info (Adica Vanzari AliExpres si pe urma Ebay)Fara nici o investitie

Dragut clipul. E facut de tine cumva sau e luat de pe net?
Nu spune nimic deosebit dar poate face pe altii sa inceapa.
Un lucru nu a spus.
Livrarea:
Castig de 2.97$ si livrare gratuita, iar daca tu esti in romania si clientul in america, aceasta te va costa ceva si cei vei iesi in pierdere.
 
Este deja un lucru care deja am inceput acum 2 zile. Mai nou ebay are acelasi termen de așteptare ca pe aliexpress ceea ce inseamna ca cei care comanda de pe ebay, nu au nici o probl3ma cu timpul mare de așteptat. Si am vizionat cateva filmuleț pe Youtube cum poti face acest lucru. Practic iti alegi un produs care este la moda, vezi cu cât se vinde exemplu o carcasa de telefon care ar costa sa zicem 10 $ iar pe aliexpress o găsești cu 5 $. Taxa de pe ebay este de 10% din vanzare. Deci daca il dai cu 8-9 $ esti in avantaj față de ceilalți. Însă este bine sa negociezi cu furnizorul pentru a stii care sunt costurile de transport si pentru alte țări.. Dacă mai poti negocia la pret..etx. eu încă astept un raspuns de la furnizori.
 
Dragut clipul. E facut de tine cumva sau e luat de pe net?
Nu spune nimic deosebit dar poate face pe altii sa inceapa.
Un lucru nu a spus.
Livrarea:
Castig de 2.97$ si livrare gratuita, iar daca tu esti in romania si clientul in america, aceasta te va costa ceva si cei vei iesi in pierdere.
Este luat de pe internet , este pentru ai motiva pe incepatori cu aceasta metoda classica .
Ceva bun pentru amazon este sa lucrezi in familie , ma refer cu doua conturi de amazon , unul care vinzi , iar cu celalant cont promovezi(prin afiliere) produsele tale din gazin din primul cont ,scoti taxele si plata la magazinul online ).La fel poti face si pe aliexpres , inainte sa cumperi ceva foloseste al doilea cont de afiliere de la aliexpres ,castigi prin afiliere (practic invarti bani ,iar daca esti luat la intrebari spui pur si simplu ese activitate de rude (afacere in familie)

Revenind la drop shipping , va spune si in acest video axativa pe livrari gratis .

Si ca sa fie si mai ok , puteti sa cumparati de pe Alibaba ,Alibaba este pentru angrou(sau cum se tasteaza)de aici faceti cu adevarat ceva.Este acelas sef Alibaba aliexpres , aliexpres gen amazon , Alibaba pentru angrou.
 
Loading...
Back
Sus