Intrebari cont instagram

kLande.

Active Member
Registered
Full Member
Salut. Am vazut ca sunt mai multe persoane pe forum care se pricep la instagram si cresterea conturilor. Am si eu cateva intrebari ...

Contul pe care o sa-l dau ca exemplu : Beautiful Girls (@the.hottest.gallery) • Instagram photos and videos

1) Cam in cat timp s-ar putea ajunge la numarul asta de urmaritori , exact pe nisa asta (avantajul ar fi ca e mult mai usor sa cresti cand e vorba de fete frumoase), daca s-ar incepe de la zero? Sau daca nu chiar asa de mare, macar la 100k ...

2) La cat ati evalua voi o pagina de genul, daca ar trebui sa o cumparati pe loc. Sau pretul pe 100k. Mersi ...
 
Salut. Am vazut ca sunt mai multe persoane pe forum care se pricep la instagram si cresterea conturilor. Am si eu cateva intrebari ...

Contul pe care o sa-l dau ca exemplu : Beautiful Girls (@the.hottest.gallery) • Instagram photos and videos

1) Cam in cat timp s-ar putea ajunge la numarul asta de urmaritori , exact pe nisa asta (avantajul ar fi ca e mult mai usor sa cresti cand e vorba de fete frumoase), daca s-ar incepe de la zero? Sau daca nu chiar asa de mare, macar la 100k ...

2) La cat ati evalua voi o pagina de genul, daca ar trebui sa o cumparati pe loc. Sau pretul pe 100k. Mersi ...

Buna.
Poti ajunge 2 sau luni sau saptamani si la 200k urmaritori pe nisa asta.
daca ai incepe de la Zero
Poti evalua pana la 100k sau 2000k :) Depinde cat de multe poze sau video ai. Sper ca te-am ajutat :)
 
Eu nu reusesc sa cresc cu mai mult de 1500 de urmaritori pe luna / cont si ma ocup destul de mult, postez zilnic de 5 ori pe zi. Mi se pare foarte greu ce spui tu ...

Ai incercat ? Ai vreun cont cu peste 100k ? :)
 
Eu nu reusesc sa cresc cu mai mult de 1500 de urmaritori pe luna / cont si ma ocup destul de mult, postez zilnic de 5 ori pe zi. Mi se pare foarte greu ce spui tu ...

Ai incercat ? Ai vreun cont cu peste 100k ? :)
Din momentul in care ajungi la 10k e usor sa intri in grupuri cu pagini mari si sa faceti promovari reciproce, astfel poti creste si cu 2-3k pe zi daca ai mai mult timp disponibil, cel putin asta a fost maximul la mine in momentele in care am avut promovari care prind.

Eu ca sa ajung la 10k mi-am descarcat jarvee (poti sa folosesti doar trial dupa trial daca o instalezi pe un disc separat pe care apoi il formatezi) si am bagat vreo 5 conturi care dadeau follow la persoane care consideram eu ca ar fi interesate de contul meu, apoi am setat sa trimita la 20% din oamenii care au dat follow inapoi mesaje prin care le spun sa imi dea follow pe contul principal.

Iar din momentul in care iti ridici un cont la 10k+ cand faci promovari reciproce tu ii dai acelei persoane o descriere in care se afla contul tau de 10k plus unul mic abia creat, astfel iti ridici 2 conturi simultan. Apoi faci de pe ambele promovari si tot asa, pana cand te trezesti intr-o zi cu ditamai networkul.

De ex pe 1 august eu aveam un singur cont de 30k urmaritori, iar pe 20 august acel cont a ajuns la 42k urmaritori + am ridicat altul de 17k, folosindu-ma doar de acel cont de 30k.
 
Poti sa detaliezi mai exact pasii de dupa 10k followers? Unde gasesti grupurile de promovare reciproca, cum functioneaza mai exact treaba asta?
Mersi si spor!
PS: e adevarat ca vor disparea de tot nr de followers de la profilele Instagram?
 
Poti sa detaliezi mai exact pasii de dupa 10k followers? Unde gasesti grupurile de promovare reciproca, cum functioneaza mai exact treaba asta?
Pai incepi prin a cauta cat mai multe conturi de 10-20k si le propui sa faceti promovari reciproce, dupa ce faci cu mai multi o sa te bage ei
 
Loading...
Back
Sus