Instagram Team

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Ok am cateva conturi de instagram la care am lucrat manual, cel mai mare are 12k urmaritori. In ultimul timp am vazut pe nisa mea "travel" conturi ce se promoveaza reciproc si au succes. Asa ca m-am gandit ca poate ne ajutam reciproc si ne strangem 10 persoane care sa facem acest lucru, eu sic ca este o idee destul de buna de a ne promova reciproc si sa scoatem maximum din conturile noastre de instagram. Ca un bonus pot ajuta cu sfaturi pentru cresterea conturilor!
Deci sunt ceva doritori?
 
salut, am si eu cateva coturi pe insta si as fi interesat sa le dezvolt.. le am de vreun an puse sa faca follow/unfollow si cam atat. n-am avut timp sa ma ocup mai mult de ele
 
salut, am si eu cateva coturi pe insta si as fi interesat sa le dezvolt.. le am de vreun an puse sa faca follow/unfollow si cam atat. n-am avut timp sa ma ocup mai mult de ele

Multumesc pentru raspuns @ionut dar ma intereseaza in special conturi active care sa aiba posturi zilnice si sa interactioneze cu urmaritorii
 
inteleg, aveam impresia ca am cateva conturi pe turism, insa am verificat acum si am doar pe twitter :( .. dar sper in viitorul apropiat sa creez cateva si pe insta
 
Loading...
Back
Sus