Instagram grup

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Dupa cum poate stiti instagram a devenit una dintre cele mai bune retele sociale din care poti genera ceva venituri decente.

Ok vreau sa formam un grup pe telegram ( aplicatie mobila gen whatsapp ) in care sa dam like si comment la posturile celorlalți astfel vom avea posibilitatea sa ajungem mai usor pe pagina de "explore". Pentru inceput voi alege nisa travel/calatorii. Nu exista un nr de urmaritori pentru a participa.
Pe cine interesează sa lase un reply aici cu contul de telegram si PM contul de instagram pe nisa travel!
 
Ultima editare:
Exact instagram este o retea de socializare detinuta de facebook. Telegram este o aplicarie mobila gen whatsapp
 
Putem folosi chiar asta pentru chat decat alta aplicatie. Eu nu prea sunt incantat sa instalez o app doar pentru asta.
Putem folosi skype, whatsapp, facebook grup chat strict pentru a discuta.
Contul meu de instagram este pe general si daca crezi ca e ok, ma bag.
Pentru a functiona e nevoie de multi membrii, care sa comenteze, like si follow intre conturi.
Cei care detin conturi multiple nu ar trebui acceptati pentru ca scade calitatea.
Sa incercat in trecut cu google plus si chiar daca dadea rezultate bune, lumea a renuntat la un moment dat, plus nu toate lumea executa task-urile zilnice si incearca sa traga in teapa.
 
A facut cineva vreun grup?:D
 
Ok am creat un grup pe telegram. Puteti instala telegram direct pe telefon de aici https://telegram.org/
Prefer aceasta aplicatie pentru ca este mult mai practic decat skype.

Cine vrea sa il adaug in grup sa isi creeze cont pe telegram si sa imi trimita username-ul
 
Loading...
Back
Sus