Inscrieri downline 2Parale

Shtrumphu

SEO Expert
Registered
Full Member
Freelancer
SEO Expert
Nu se mai accepta inscrieri !
Ai dorit vreodata sa te apuci de afiliere? sa te inscrii in 2Parale, insa nu credeai ca ai cunostintele necesare pentru a strange trafic si a face bani? De astazi poti avea un ajutor. Ofer gratuit sfaturi legate de SEO, linkbuilding, trafic, cum sa optimizati pentru a obtine mai multe conversii etc.

Am lucrat cu mai multe retele de afiliere, printre care Shareasale
ff0Ycl8.png
si Click2Sell
ZAVXX49.png
si momentan ma concentrez mai mult pe afilierea din Romania. Cu timpul, am mai ajutat amici sa isi suplimenteze veniturile. Un bun exemplu este un amic ce lucreaza in constructii, care acum un an si ceva nu avea nici cea mai mica notiune de SEO, site-uri, Wordpress etc. Acesta este contul lui de 2Parale:
al03ME9.png

Contul unui alt prieten, cu ceva mai multe cunostinte:
DaAb9Dv.png

(ambii au efectuat minim o retragere)
Ce tip de persoane caut:
-persoane serioase interesate cu adevarat sa investeasca timp in afiliere
-persoane cu minim ceva cunostinte despre online (mai ales platforme precum Blogger/WordPress)
-persoane care sunt dispuse sa scrie articole, si nu sunt certate cu gramatica
-persoanele dispuse sa investeasca bani pot castiga mai repede (insa nu e neaparat necesar)
Ce tip de ajutor pot oferi:
-pot face tutoriale despre cum se seteaza corect un site pe Wordpress de exemplu
-pot reomanda pluginuri utile, si pot sa va ofer pluginuri premium utile pentru afiliere
-sfaturi legate de SEO si idei articole (am multiple articole pe prima pagina, chiar si pe cuvinte cheie mai competitive)
-afiliatii vor fi inclusi intr-un grup FB, unde impartasesc idei pentru site-uri, cuvinte cheie, produse care se vand mai bine...
-eventual se pot face colaborari de tip link exchange

Nu sunt un afiliat de top, insa ma descurc. Nici nu promit castiguri masive, insa cred ca se poate castiga mai mult in unele cazuri decat cu Adsense sau site-uri CPM.

Cei interesati imi pot trimite un PM pentru a discuta mai multe.
 
Ultima editare:
Mereu mi-a placut sa fac lucruri noi si cu tine chiar ca am lucrat mereu de placere , eu ma bag si sper sa reusesc si in acest domeniu .
 
Era bun cum ai inceput cu domeniul ala gadget, daca vrei sa te bagi in 2Parale, mai vorbim pe Skype ce si cum.
 
Loading...
Back
Sus