NeTestat Info site adamoads.com

fizkode B

Active Member
Registered
Full Member
Salut, nu stiu daca am creeat corect acest topic unde ar trebui sa fie, intrebarea mea este, ati folosit vreodata adamoads.com?
Am bagat de o saptamana site-urile si inca nu mi le-a aprobat, au rata CPC si CPM, la CPC are pe Romania de 0.008$ si la CPM 0.038$, mi se pare interesant fata de alte retele care platesc prost pe Romania, sper ca este cineva pe Romania care ia folosit.
 
Salut, nu stiu daca am creeat corect acest topic unde ar trebui sa fie, intrebarea mea este, ati folosit vreodata adamoads.com?
Am bagat de o saptamana site-urile si inca nu mi le-a aprobat, au rata CPC si CPM, la CPC are pe Romania de 0.008$ si la CPM 0.038$, mi se pare interesant fata de alte retele care platesc prost pe Romania, sper ca este cineva pe Romania care ia folosit.
Salut! Nu am folosit aceasta retea dar mie mi se pare extrem de putin CPC 0.008$ si CPM 0.038, nu inteleg de ce ai folosi o astfel de retea pe atat de putin. Cred ca e pierdere de timp si de bani sa folosesti asa ceva.
 
Mi se pare interesant cat ofera CPC, la traficul meu as fi super multumit :D am mai testat si alte firme care platest CPC si mai multa teapa mi-am luat cu ei
 
Loading...
Back
Sus