Opinie In 25 de ani acest produs va ave ao valoare mai mare decat aurul sau BTC

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Acest produs acum nu are absolut nici o valoare pentru tine, insa peste 25 de ani va fi cel mai de pret produs.
4872

Este un simplu pahar cu apa curata care bei putin si apoi o arunci, insa peste 25 de ani vei plati o avere pentru asa ceva, asta daca o vei gasi si in aceasta catitate.

Daca vom mai fi peste 25 de ani, sa ne amintim de aceasta imagine.
Eu la cafea cer si un pahar cu apa din care beau putin, restul se arunca si azi ma gandeam daca peste 25 de ani imi voi mai permite acest lux.

Ce alte lucruri care nu au valoare azi credeti ca vor avea o valoare foarte mare in viitor?
 
Nu mai găsesc imaginea. Era pe un grup de fb de pasionați de munte. Un tip vinde un spray cu mască cu aer curat din munții Carpați. :):). Faza reală, la început am crezut că e la mișto. In prezent, unii răutăcioși ar putea considera asta o escrocherie, dar peste 25 de ani, mai știi, poate avem un vizionar
 
In anglia sunt persoane in general din Wales care vad aer in borcan in China. Sa-i vezi cum alearga cu borcanul pe camp sa prinda aer curat.
La sprayul ăluia cu aer din munții Carpați, a ieșit iureș. Îți dai seama pe grup de fb de muntomani, ăla incerca sa ne vândă așa ceva. Super tare a fost. Vreo săptămână intram pe postare și râdeam ca prostu'. Aia e. O fi găsit și cumparatori
 
Loading...
Back
Sus