Import filme cu tot cu imagine , descriere si player .

yepuras

Vedeta
Registered
Full Member
Dupa cum spune si titlul cum reusesc sa-mi fac un site de filme care sa faca import automat de filme online din diferite surse .
Dupa cum iara spune si titlul as dori ca aceste filme sa fie importate cu totul aici incluzand , text , foto si player , tagusir , etc .
Daca se poate as fi foarte recunoscatoare daca ati da si niste exemple , genul folosesti asa ceva , pe acre il poti lua de aici , acest program se seteaza astfel , etc .
deja cred ca s-a inteles ideea asa ca tuturor celor care vin cu un raspuns deja le multumesc anticipat .
 
Sunt multe programe/plugin care fac asta. Cel mai folosit este wp robot care costa bani si unul gratis de care am scris despre el de multe ori, wp rss to post, sau ceva de genul.
Acesta posta absolut tot din feed, adica tot articolul cu tot ce include.
Voi cauta pe net programe si pluginuri care fac acest lucru, dar majoritatea vor fi cu plata. Uneori le mai gasesti pe diverese surse gratis dar poti avea probleme de securitate la site.

Mai poti cauta pe net programe de gen scraper, sau sa iti faca cineva unul special pentru tine. Cine se pricepe la asa ceva, il va face undeva la 50 euro maxim.
Trebuie tinut cont ca unele site-uri au protectie impotriva la astfel de programe/plugin.
 
Vorbeste cu Marius,stiu ca are un script care preia automat "tot"
 
Loading...
Back
Sus