Ilies sa apucat de bani online SI vlog,da da vlog

schoolOFdj

Active Member
Registered
Full Member
Sunt o persoana care Imi place sa ma Informez sau sa vad contentent bun,tin legatura cu Cristian Dascalu,urmaresc mult povestile Lui zaia , SI chestii dinastea lejere ,in fine de ilies tot aici PE forum am auzit... Urmaresc un video spun wtf ,SI precizeaza El ,am sa fac vlog unde am sa VA prezit masina mea SI PE urma cuvuntul seo in conversatia Lui forex, omul este diliu.Cand am fost moderator PE clubptc cred CA am banat peste 30% din forum pentru tepe SI Mai ales PE astia cu forex , SI Inca puteam Mai mult dar am spus stric comunitatea..CE bine este sa ai experienta online SI privesti Cate un incepator ..dar are noroc.1.3 M abonati..intelegeti CE vreau sa spun? SI DACA le arat cum fac caca banu vine..As putea sai fac un video de Las Pune in cap. De la informatii gratuite nu cum cere El bani cursuri .Pana la cum copiaza metodele demodate de promovare ale americanilor. In cazul Lui nu a fost. Un Ferrari sau Avion era masina germana.Sa nu Mai spun CA,poti avea program cu licenta forex,si il setezi cum vrei tu.Ieri chiar ma enervase tupeul Lui de a jupui lumea.
 
Ultima editare:
Mai nou a făcut si Montana un clip despre Ilies Vlog,sincer treaba cu forexul mi se pare de condamnat...ceri bani pentru niste sfaturi si ce mai ofera el si educa tinerii,in special minori intr o direcție greșita,la ce nr de views si subscriberi are va dati seama ce influență si impact are asupra oamenilor? Copiii pot lua carduri de la parinti sau prieteni si sa isi piardă banii dupa urma unui.... șarlatan daca pot să l numesc așa... Daca chiar ar vrea sa facă treaba asta cu forexu si cu cerutul de bani de la oameni,zic ca ar trebuii sa o facă în alt mod si sa incerce sa le explice minorilor ca pentru ei aceste sfaturi nu sunt bune si ca ar trebuii sa isi ocupe timpul cu altceva...
 
Voiam sa postez si eu fix cand a aparut clipul, dar m-am abtinut. Sa revi dupa atata timp cu un astfel de clip mi se pare ca e complet i....ot. Adica inainte sa ia pauza acum un an a fost acuzat de teapa. Tu dupa un an revi, iar primul clip e o teapa ???

Frate are 1.3 milioane de abonati si daca nu facea prostia aia, acum avea 2-3 milioane, contracte cu Coca-cola, si tu iti bati joc in primul rand de munca ta din ultimii ani ? Sa fim seriosi, cand esti cel mai popular vlogger din 2 tari chiar poti face bani cinstit si deloc putini ...
 
klande CE face un tepar PE forum cand revine ?vezi Pana este prins din nou ,odata prins stii CA, era El etc,ce te Mira.Era unu PE club ptc campion frate la situri ptc am stat SI am cititi peste 800 de topicuri in3 Ani de zile arhivate SI. Am aratat lumi CA ,era el.Practic prostea lumea SI oameni punea botul,poate SI acum Mai este PE acolo deasta am SI lasat comunitatea de acolo.altu la fel promova situri venea cu dovezi de Plata astia noi de PE forum in max o sapt isi Lua teapa El Inca insista cu dovezi de Plata..absolut CE promova El teapa din3000 post un topic nu rezista ,este imposibil,tot trebuie sa prinzi ceva serious SI sa Ramana up CA afacere .uni Sunt SI PE aici PE forum.dar ma abtin.
 
Probabil in mintea lui crede ca este "inocent" daca omite anumite detalii, dar in realitate el nu expune riscurile implicate in astfel de domenii, forex este unul foarte riscant mai ales pentru cei fara experienta (chiar si cei cu experienta se ard). Plus cum a spus cineva mai sus, cu siguranta el nu verifica ce oameni platesc pentru informatiile alea si poate sunt copii usor de dus cu zaharelu care fura/imprumuta/cheltuile propiile economii pentru a-l creste pe el practic. Nu zic acum ca e lupul cel negru tipul, dar in niciun caz nu este ok cum isi promoveaza "businessu" sau cum vreti sa-l numiti pentru publicul sau, de parca iti pica banii peste noapte in casa..Un citat de la Warren Buffett “Never invest in a business you cannot understand.”
 
Loading...
Back
Sus