Idei creare logo

Marcous

Active Member
Registered
Full Member
Am nevoie de un logo, am facut eu mare parte din el (ma refer la ideea lui, ca la calitatea punerii in practica, e realizat in paint deocamdata :)) ).

Il pot lasa asa, sau mai pot adauga ceva, doar ca nu stiu cum sa realizez adaugarea asta, asa incat sa arate bine.

As vrea sa mai adaug litera " U " . Dar din variantele ce mi-au venit pana acum, arata destul de urat.

Atasez mai jos logo-ul cum arata in prezent, si daca aveti ceva sugestii privitoare la cum sa integrez si litera U in el, va multumesc anticipat.

3311
 
Depinde pentru ce vrei sa-l folosesti, este gasit pe internet !
3313
Ca sa nu te mai chinui cu paint, poti intra pe PhotoShop Online
 
Ultima editare:
poate ar fi ok sa ne spui si domeniul pentru care va fi folosit, ca sa putem sa iti dam ceva idei.
 
Depinde in CE domeniu I'l folosesti, dupa care gandeste la un logo care creaza putere SI dependenta,mesaj sublim ,sa arati lumi CA esti cel bun dar sa arate adevaratul mesaj contrariu.Sa arati CA nu Este periculos celorlanti dar sa fie inteles de cei care stau in umbra ,CA ai descifrat secretul.Regandeste logo-ul odata postat aici nu Mai Este bun.Fi unic, aplica secretul,SI transmite mesajul restul vei intelege.
 
Referitor la ultima postare, nu stiu daca e ironie sau doar ... altceva ce rimeaza cu ironia. Dar, daca ai incercat o ironie, pe langa faptul ca nu ti-a iesit, macar puteai sa o scrii cat de cat corect. In fine.

Multumesc celor care au dat o mana de ajutor, se poate inchide sau chiar sterge topicul, am rezolvat problema.
 
Loading...
Back
Sus