Idee proiect

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Salutare.
Cineva trebuia sa imi inapoieze ceva bani , cum nu a avut ,mi-a dat 3 domeni in schimbul banilor..
Decat nimic am zis ca , bune sunt ,cine stie..
Am stat ...m-am gandit , si nu imi vine nimica in cap , ce as putea face cu ele.
Asa ca va intreb pe voi , ce ati face daca ati avea domenile de mai jos?:

altaintrebare.info
caiverzi.com
bigteam.win

Stiu ca nu sunt nustiu ce ...dar ....astea sunt.
Mulţam de raspunsuri.
 
Salutare.
Cineva trebuia sa imi inapoieze ceva bani , cum nu a avut ,mi-a dat 3 domeni in schimbul banilor..
Decat nimic am zis ca , bune sunt ,cine stie..
Am stat ...m-am gandit , si nu imi vine nimica in cap , ce as putea face cu ele.
Asa ca va intreb pe voi , ce ati face daca ati avea domenile de mai jos?:

altaintrebare.info
caiverzi.com
bigteam.win

Stiu ca nu sunt nustiu ce ...dar ....astea sunt.
Mulţam de raspunsuri.
cu altaintrebare ai putea sa faci cum e tpu.ro .e al naibii de bine indexat tpu in google cu multe intrebari din diferite domenii, desi acolo sint multe facute la misto doar pentru a fi indexate in google, si pentru asta va trebui sa gasesti pe cineva sa te ajute la pus intrebari acolo.
 
1. cati bani trebuia sa iti dea? ca domeniile expuse nu au valoare. :D
15€

Ceva cu intrebari si raspunsuri, support online, etc,dar cere mult timp.

Ceva la fel am gandit si eu, dar ,ar trebui sa gasesc un sponsor (Ex Gillete,Avon)pui intrebari despre produsele lor si cine raspunde la mai multe , castiga un produs de la ei.Dar e prea visator pt mine.

Comedie, amuzant, video funny, povesti amuzante, bancuri

Sunt foarte multe pe aceasta nisa..ff greu sa mai intru si eu

Concursuri sau brand pentru o echipa din orice domeniu.
Cum esti in constructii iti poti face site de prezentare la echipa ta.

Nu mai lucrez in acel loc , particular momentan..pana vine iarna :p
 
cu altaintrebare ai putea sa faci cum e tpu.ro .e al naibii de bine indexat tpu in google cu multe intrebari din diferite domenii, desi acolo sint multe facute la misto doar pentru a fi indexate in google, si pentru asta va trebui sa gasesti pe cineva sa te ajute la pus intrebari acolo.
GReu de intrecut tpu ..:rolleyes:
 
caiverzi il voi face site adult ;)
altaintrebare site de anunțuri
bigteam .. ... momentan nimic
 
Nu prea esti inspirat... De adult e big team :)) Alta intrebare, trebuia facut atunci cu ministru justitiei gen un joc pe prima pagina.. Il loveai si el sa spuna alta intrebare... Il poti face cu intrebari intime. General nu ar merge.. Pentru anunturi iti poyi lua un domeniu la 0.88$ sa il faci...
Caiverzi e clar de bancuri, poze umor...Sau cu un joc unde sa vopsesti caii :p
 
Nu prea esti inspirat... De adult e big team :)) Alta intrebare, trebuia facut atunci cu ministru justitiei gen un joc pe prima pagina.. Il loveai si el sa spuna alta intrebare... Il poti face cu intrebari intime. General nu ar merge.. Pentru anunturi iti poyi lua un domeniu la 0.88$ sa il faci...
Caiverzi e clar de bancuri, poze umor...Sau cu un joc unde sa vopsesti caii :p
Daca eram inspirat , mă mai făceam aici de râs ..am zis doar in gluma.
Altaintrebare mă gândeam să il fac un site umor cu politica , ceva e genul: Când crezi că moare Ion Iliescu?
A fost sau nu Geoană președinte? etc etc.
 
A fost sau nu Geoană președinte?
Buna asta :)). Pentru asta mai important e de unde aduci traficul.. iti trebuie ceva pagina facebook. Asta e mai important decat numele domeniului. Eu consider ca mai intai trebuie sa vina ideea, si dupa aia sa te gandesti la numele domeniului. La tine e fix invers.. ai domeniul si vrei ideea :))
 
Loading...
Back
Sus