Idee nume :)

MarianVIP

Active Member
Registered
Full Member
Salutare,
Cam rar pe aici dar mai bine si asa decat deloc. Am fugit in Anglia si aici lucrez in constructii (interioare). Nu prea mai am timp de internet asa mult. Acum sa va intreb ce ma doare, peste ceva timp vreau sa revin acasa sa merg tot pe domeniu constructii si vreau si eu o idee de domeniu pentru website servicii. Vreau ca domeniu sa fie de genul MVP Construct, MVP Interiors ... dar parca nu as vrea sa fie englezesc... ceva romanesc MVP Servicii dar nu stiu cati vor reusi sa tasteze cei 2 “i” sa ma gaseasca si sa fie si usor de retinut ☺️ Alta idee?
 
Dece nu folosesti numele tau MarianVIP construct. este unic, pe google nu mai sunt altii care au numele asta.
Este usor de retinut si de scris pe google.
Plus da bine si la lumea cand aude ca vei construi doar lucruri de VIP.
 
Eu iti sugerez ca domeniul sa fie pe placul tau si sa nu fie gen firma-amenajari-interioare sau amenajari-interioaremvp . Este irelevant sa contina cuvinte cheie in url. Ce conteaza este titlul si continutul site-ului. Cauta printre concurenti si poti sa te inspiri si de acolo.
 
MVP exista deja o firma înregistrată in Romania.
Acum depinde si ce planuri ai.
Daca e ceva local si zonele limitrofe, atunci mergi pe orice, insa daca ai planuri sa faci ceva mare peste 1-2 ani atunci un nume bun te poate ajuta.
 
Pai bre MVP + ceva :) nu simplu, momentan sa iau domeniu, sa il am acolo, momentan nu am intentia sa revin acasa dar daca se strica treburile pe aici sa am ceva pregatit... oricum as vrea sa fac ceva pe mentalitatea englezeasca cu preturi listate pe site. Totul transparent... nu pe treaba romaneasca ca sunati si negociem noi :))
 
Pai bre MVP + ceva
Pai alege ceva unic care sa nu fie greu la gasit pe google si nu implica multa munca din partea ta.
MPV Constructii sau Construct apare o alta firma si nu cred ca vrei asta.
Mai poti face ceva de genul: zona+constructii
 
Loading...
Back
Sus