Promotie Hosting "moca" 1 an

Aici ai altul testat de mine, insa pe static plus iti arata si o lista cu site-uri care ofera free hosting.
Cod:
https://byet.host/free-hosting/fastestfreehostintheworld
 
Am dat peste o gazduire gratuita 1 an, de la simplyhost.ro. De fapt gazduirea nu este gratuita, insa daca comanzi gazduirea pe un an, apoi pui codul, devine gratuita.
Nota: Comanda serviciul de gazduire Web Standard pana la 31.12.2018 si foloseste cuponuL WEBGRATUIT pentru a beneficia de 100% REDUCERE !​
Am zis sa dau si eu ceva ...
 
Am dat peste o gazduire gratuita 1 an, de la simplyhost.ro. De fapt gazduirea nu este gratuita, insa daca comanzi gazduirea pe un an, apoi pui codul, devine gratuita.
Nota: Comanda serviciul de gazduire Web Standard pana la 31.12.2018 si foloseste cuponuL WEBGRATUIT pentru a beneficia de 100% REDUCERE !​
Am zis sa dau si eu ceva ...
Ma uit la portofoliu la "firma" asta de hosting si are toate websiteurile tale :) Deci ? Ai si hosting si ne dai ceva si noua nu ? :))
 
Ma uit la portofoliu la "firma" asta de hosting si are toate websiteurile tale :) Deci ? Ai si hosting si ne dai ceva si noua nu ? :))

Te uiti gresit, eu la ei am un singur site, chetuieste.ro Pe care l-am luat pentru un an. Problema e ca raspunde cam greu.

Voi da edit la acest mesaj ca sa nu ma lungesc cu prea multe postari, in afara de chetuieste.ro care nu apare in portofoliu clienti, celelalte nu sunt ale mele si chiar nu stiu ale cui sunt. Ma rog, te contrazici singur. Eu nici atat nu vreau sa intru in contre cu cineva, mai ales VIP.
 
Ultima editare:
nu vreau sa intru in detalii cu tine ca nu am timp de pierdut dar uita-te aici si pune mouse unde trebuia sa apara ceva poze banuiesc Portofoliu clienti - Simply HOST Romania - servere dedicate, servere vps, vps hosting, hosting, dedicated servers, gazduire, hosting web, webhosting, gazduire web, host romania sunt 4 poze si ele duc catre domeniile: apropochat.ro ; apropo-chat.ro ; stiriapropo.ro ; apropo.it :) Hai sa ai o seara faina !
Nu-s domeniile lui alea, il stiu pe cel ce are apropochat.ro
 
Loading...
Back
Sus