HiveOffers: Small Jobs for Big Money

Da, se pare ca e o problema cu sistemul de referal. Se rezolva in timp ce scriu. Va rog sa aveti ceva rabdare.
@taffy, asta inseamna ca ar trebui sa-ti contorizeze cei 5$ de la lurra, care a facut deja peste 10$ :)

Dar cum spuneam, putina rabdare te rog. Se cauta buba si se va remedia curand.
 
Cand te-ai inregistrat ai selectat UK, dar te-ai logat cu IP de Spania?
Cred ca sa autocompletat UK in loc de spania.
Insa nu mergea nici inainte sa accesez login.
Nu am reusit sa ma loghez. Tind sa cred ca e problema din script, pentru ca am aceiasi problema si pe ''demo''.
 
Cred ca sa autocompletat UK in loc de spania.
Insa nu mergea nici inainte sa accesez login.
Nu am reusit sa ma loghez. Tind sa cred ca e problema din script, pentru ca am aceiasi problema si pe ''demo''.

Ia incearca acum. Ti-am editat tara.

@IonutCuVacuta, mersi ca m-ai anuntat. Am dezactivat acel job.
Acelasi lucru se poate face si de voi, va rog sa cititi FAQ inainte de a aplica la job.
Probabil vor mai fi joburi care nu vor coincide (link-uri, descriere, dovada, etc) - va rog sa dati report acelui job.
 
Vad ca ai mai adaugat un job cu lottomania.. Pot folosi acelasi cont ca si pentru job-ul anterior, trebuie sa creez altul, sau nu pot participa la ambele?
 
Eu am jucat cu acelasi cont.
Doar vreau sa ma asigur ca nu iese in pierdere
 
Doar vreau sa ma asigur ca nu iese in pierdere
Nu stiu cate conturi as putea sa-mi creez pentru a putea participa de fiecare data la joburile cu lottomania. Dispun de un singur Mastercard si nu as avea o alta modalitate de plata decat aceasta. Sper ca nu nu este in pierdere pentru ca rundele acestea sunt destul de bune pentru depozitele noastre si ar fi pacat sa nu le mai vedem.
 
Am bagat acel job in pauza, pana primesc raspuns de la retea.

@sorin1812 am sa te rog sa-mi dai un screenshot cum ai cumparat biletele, pentru a verifica.
Desi la a doua campanie se cere screenshot, tu ai trimis adresa de email.


Later: Nu mi-am dat seama ca e acelasi advertiser, sper sa fie ok. Mersi lurra838 ca ai intrebat inainte de a aplica.

Joburi/oferte vor fi. Nu-i asta problema. Problema poate fi din partea voastra, sa faceti exact ce se spune in descriere, sa nu folositi proxy/vpn, sa trimiteti ca dovada exact ce vi se cere, etc.

Acum e AsiaME - te inregistrezi, cumperi ceva pe site de minim 5. castigi 20 cu hiveoffers.
 
Am bagat acel job in pauza, pana primesc raspuns de la retea.

@sorin1812 am sa te rog sa-mi dai un screenshot cum ai cumparat biletele, pentru a verifica.
Desi la a doua campanie se cere screenshot, tu ai trimis adresa de email.

Am folosit ticketul. Am omis sa introduc link-ul cu imaginea in aceeasi casuta cu adresa de e-mail. Imediat ce mi-am dat seama am dat reply la ticket.
 
E in regula!

Deci cum spuneam, joburi/oferte vor fi. De la 1$ payout pana la 3-400$.
Cand vom avea o baza de useri activi, vom incepe sa promovam si tipul de oferte cu payout de peste 100 de dolari.

Pe parcurs vom plati userul INAINTE de a completa jobul, tocmai pentru a avea bani (in caz ca nu are - asta se poate cere prin ticket) pentru a completa jobul/oferta.

Sunt planuri mari de viitor. Toata lumea va avea de castigat.
 
pai sa propuna el daca are nevoie de ajutor, ma gandesc ca o metoda de a ajuta proiectul lui ar fi sa postezi joburi, probabil se plateste acest beneficiu
 
Loading...
Back
Sus