hey people

Apostol Alexandra

Member
Registered
Mă numesc Alexandra, dar lumea imi spune "miti" fiindca sunt scundă (mititică).
Sunt aici fiindca mi-a spus un prieten ca pot, in sfarsit, sa gasesc o posibilitatea de a traduce filme, cărti, articole, etc din limba engleza sau germana in limba romana. Am diplomă de Cambridge care imi atesta cunostintele in engleză, iar in ceea ce le priveste pe cele in germană, fac cursuri la liceu.

Sunt nouă aici, la fel ca voi, si gasesc putin coplesitoare formalitațile de aici, insă pana la sfarsitul zilei sper să găsesc si sectiunea potrivita in care sa mi ofer serviciile :D

În rest, numai de bine. ^^
 
Bun venit pe roforum.
si gasesc putin coplesitoare formalitațile de aici
Trebuie sa intelegi ca roforum nu este ca orice alt forum din romania sau chiar din lume. Este facut doar pentru a oferi ajutor celor in nevoie si NU pentru Promovare, Afaceri.
Daca esti aici doar pentru asta, atunci nu stiu daca ai nimeni bine. Dar daca esti buna in domeniul tau poti face niste afaceri frumoase. Sunt cateva persoane aici care scriu artiole si sunt foarte apreciate de comunitate, dar pentru asta trebuie sa dovedesti ca lumea poate avea incredere in tine si oferi munca de calitate.
Serviciile le poti posta aici http://www.roforum.net/forums/prestari-servicii-firme-si-privati.10/
Daca esti fara firma alege sectiunea privati, dar sa fie o prezentare frumoasa, daca este un topic, unde spui ca scrii articole si gata, cu siguranta va fi sters. Plus daca ai portofoliu nu uita sa-l prezinti, daca nu ai, atunci recomanda sa iti oferi serviciile gratis unor useri pentru recenzii.
Nu vreau sa te sperii, doar sa te pun in tema pentru anu pierde timp degeaba. Daca ajuti pe altii si dovedesti ca esti buna, cu siguranta lumea va apela la serviciile tale.
 
Mă numesc Alexandra, dar lumea imi spune "miti" fiindca sunt scundă (mititică).
Sunt aici fiindca mi-a spus un prieten ca pot, in sfarsit, sa gasesc o posibilitatea de a traduce filme, cărti, articole, etc din limba engleza sau germana in limba romana. Am diplomă de Cambridge care imi atesta cunostintele in engleză, iar in ceea ce le priveste pe cele in germană, fac cursuri la liceu.

Sunt nouă aici, la fel ca voi, si gasesc putin coplesitoare formalitațile de aici, insă pana la sfarsitul zilei sper să găsesc si sectiunea potrivita in care sa mi ofer serviciile :D

În rest, numai de bine. ^^

Buna [HASHTAG]#miti[/HASHTAG] bun venit pe forum si spor
 
Loading...
Back
Sus