Help Wordpress

CiNiK

أنا أحب كس
Registered
Banned
Salutare.
Unde ar trebui sa intru mai exact in Wordpress sa adaug codul de la site gen : Adnow , Adsense etc etc. , sa apara pe prima pagina.
Am schimbat tema ..si nu mai gasesc unde trebuie puse acele coduri.
Multumesc frumos.
 
Salut, daca vrei sa iti usurezi munca, sa nu stai de fiecare data cand doresti sa schimbi reclama sa editezi header.php, iti recomand sa incerci plugin-ul WP Insert Code. Iti permite sa inserezi cod in header, footer, deasupra sau in partea de jos a posturilor. Il folosesc si eu fara probleme.
 
Salut, daca vrei sa iti usurezi munca, sa nu stai de fiecare data cand doresti sa schimbi reclama sa editezi header.php, iti recomand sa incerci plugin-ul WP Insert Code. Iti permite sa inserezi cod in header, footer, deasupra sau in partea de jos a posturilor. Il folosesc si eu fara probleme.
Am sa incerc...
Ms frumos
 
Cel mai recomandat este le puneti in footer, la final. Nu in header, decat daca este obligatoriu si necesar 100%
 
Oare daca sunteti pe langa de ce va bagati in seama? Si Google a facut plugin AdSense pentru Wordpress.
 
Oare daca sunteti pe langa de ce va bagati in seama? Si Google a facut plugin AdSense pentru Wordpress.
Daca tie iti place sa vezi in panel multe plugin-uri atunci foarte bine. Nu prea agreez astfel de oameni care vorbesc prost si fara rost.

ATENTIE ! la vocabular @cnusi
 
Ultima editare de un moderator:
Pluginul de la adsense inteleg de ce l-ai folosi ca incepator. Instalezi, introduci contul adsense si face el tot si pozitioneaza tot pe site-ul tau cum crede el ca e cel mai bine.
Dar sa instalezi plugin ca sa inserezi un pop in footer, este prea mult.
 
Loading...
Back
Sus