[HELP] Resurse site nou de filme

Marian97c

Member
Registered
Full Member
Salut,

Am un proiect cu un site de filme online, filme si seriale, deocamdata stiu ca folosesc thema grifus, mai departe am sa va rog sa ma ajutati voi cu ce cunostinte mai stiti.

Cereri

1. Thema Grifus, fara bug-uri si daca se poate cu un nou design. (Grifus v4.0.3 ****** Free New Desing (Tutorial))
2. Plugin-uri recomandate
3. Cum sa nu fiu penalizat de google DMCA
4. Tips pentru a posta mai usor, etc.

Orice informatie imi este de folos, multumesc, daca considerati ca imi puteti vinde ceva, va rog sa imi dati PM, ofer paypal!
 
Ultima editare:
Citeste te rog prima data regulamentul forumului
 
incepe cu pluginurile de baza , wp cache , seo yoast sau orice plugin de seo care iti este cunoscut , ceva img compresor , iti recomand sa ai certificat ssl , foloseste orice tema seo frendly si mobile frendly . Sunt 100 de site-uri de cacat cu teme profesionale dar pline de buguri erori si supra incarcate de reclame . Renunta la ideea de a cumpara ceva de aici , mai bine dute la mundo themes si cumpara de acolo credema ca e cel mai bine .

Sunt o multime de tutoriale seo din afara destul de bune , pentru inceput poti incepe prin a studia piata etc... Tine cont de un lucru , sa faci seo pe nisa de filme este destul de diferit de alte nise clasice . Nu spun ca este greu , dar este umpic diferit .
Mult succes !
 
Loading...
Back
Sus