Hangouts On Air Roforum

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Ce parere aveti de un Hangouts On Air saptamanal live pe youtube unde sa ne adunam si sa discutam diverese teme? In acest fel ne putem ajuta reciproc, plus pot sa va raspund la intrebari mai bine si pe intelesul fiecaruia.

facem din timp programul la fiecare Hangouts si daca aveti eventuale intrebari la care sa raspund, le puteti posta mai jos.

Astept pareri.
 
Poate ne spui si cum functioneaza
pai e simplu.
1. sa aveti un mic si webcam
2. Hangouts
3. va dau invite la Hangouts
4. incepem sa discutam diverse subiecte.
Il poti descarca si instala de aici pentru orice device
https://plus.google.com/hangouts
 
Cred ca ar merge mai bine din toamna. Vara se distreaza lumea, nu cred ca s-ar strange multi.
 
Maine seara (16.07.2015) ora 6pm UK, 8pm Romania voi fi live pe grup sau youtube unde o sa raspund la unele intrebari.

Va rog postati mai jos intrebarile voastre la care vreti sa raspund.
 
Citisem o idee de monetizare prin parcarea domeniilor la sedo. Intrebari specifice deocamdata nu stiu sa pun pentru ca inca nu am incercat practic, dar sfaturi, idei, orice legat de asta e binevenit.
 
Alex, spune-ne si noua smecheria cu juicy ads cum puteam face bani daca aveam traffic din hitleap.
 

Atașamente

  • frame-roforum-net.zip
    657 biți · Vizualizări: 3
Tin sa ii multumesc lui Alex pentru sedinta live care a tinut-o acuma seara. Am invatat mai multe lucruri decat m-a interesat. Sper sa nu o ratez si pe urmatoarea. Bravo Alex pentru ideea asta + 10 de la mine.
 
Tin sa ii multumesc lui Alex pentru sedinta live care a tinut-o acuma seara. Am invatat mai multe lucruri decat m-a interesat. Sper sa nu o ratez si pe urmatoarea. Bravo Alex pentru ideea asta + 10 de la mine.
Ma bucur ca ai gasit utila aceasta initiativa.
Ne vedem la urmatoarea. :p
 
Loading...
Back
Sus