Hai să creăm un meme coin - O cryptomonedă a comunității!

Îți mulțumesc pentru sugestie, însă doresc să clarificăm că suntem în căutarea unei mascote reprezentative pentru moneda noastră ELKE, care să fie un elan. Numele nostru, ELKE, derivă din cuvântul "Elk", care înseamnă „elan”, motiv pentru care am decis să căutăm o reprezentare corespunzătoare a acestui animal.

Apreciez înțelegerea ta și sper că poți să ne ajuți să găsim o mascota potrivită pentru comunitatea noastră.

Suntem în căutarea unui membru talentat care să creeze o mascota pentru moneda noastră ELKE. Dorim să avem o imagine reprezentativă a unui elan umanoid jucăuș și prietenos, cu ochi mari expresivi, care să transmită o atmosferă prietenoasă. Mascota trebuie să fie versatilă, putând fi reprezentată din mai multe unghiuri sau în mai multe ipostaze.
Cu plăcere. Nu cred că pot să ajut mai mult dar vă urez succes.
 
Update!

Vin cu noi vești despre cum merge treaba cu inițiativa ELKE și implicarea noastră pe social media:

Se pare că eforturile noastre de a fi activi pe rețelele sociale încep să dea roade! După doar două postări pe Twitter și una pe YouTube, am observat o creștere semnificativă a numărului de abonări. Pe Twitter, în special, am primit o mulțime de comentarii la postările noastre, iar unele dintre ele sunt chiar de la persoane verificate! Desigur, există și câțiva utilizatori care par a fi roboți, dar acest lucru nu afectează cu siguranță valoarea abonărilor noastre.

Un aspect interesant este că am observat și comentarii în limba turcă la clipul nostru de pe Twitter. Se pare că ideea de a adăuga subtitrări în mai multe limbi ar putea fi un câștigător pentru a atinge o audiență mai largă și mai diversă.

În concluzie, suntem încântați de rezultatele inițiale și abia așteptăm să vedem ce ne rezervă viitorul. Ne pregătim deja să facem un alt clip și suntem nerăbdători să vedem cum va fi primit.

Mulțumesc tuturor pentru susținere și implicare!
 
Update!

Vin cu noi vești despre cum merge treaba cu inițiativa ELKE și implicarea noastră pe social media:

Se pare că eforturile noastre de a fi activi pe rețelele sociale încep să dea roade! După doar două postări pe Twitter și una pe YouTube, am observat o creștere semnificativă a numărului de abonări. Pe Twitter, în special, am primit o mulțime de comentarii la postările noastre, iar unele dintre ele sunt chiar de la persoane verificate! Desigur, există și câțiva utilizatori care par a fi roboți, dar acest lucru nu afectează cu siguranță valoarea abonărilor noastre.

Un aspect interesant este că am observat și comentarii în limba turcă la clipul nostru de pe Twitter. Se pare că ideea de a adăuga subtitrări în mai multe limbi ar putea fi un câștigător pentru a atinge o audiență mai largă și mai diversă.

În concluzie, suntem încântați de rezultatele inițiale și abia așteptăm să vedem ce ne rezervă viitorul. Ne pregătim deja să facem un alt clip și suntem nerăbdători să vedem cum va fi primit.

Mulțumesc tuturor pentru susținere și implicare!
Cu plăcere. Aș putea să vă ajut totuși cu distribuirea pe canal YouTube. Trebuie doar să îmi dai confirmare cu Da sau Nu
 
Cu plăcere. Aș putea să vă ajut totuși cu distribuirea pe canal YouTube. Trebuie doar să îmi dai confirmare cu Da sau Nu
Hey! Mulțumim pentru oferta ta de a ne ajuta cu distribuția pe YouTube. Suntem cu siguranță interesați! Ne-ar plăcea să aflăm mai multe detalii despre locul sau platforma pe care ai în vedere să distribui conținutul nostru. Trimite-ne mai multe detalii când poți.
 
Ultima editare:
Update!
Astăzi am mai adăugat lichiditate pentru BTC și ETH, iar acum avem și pentru BNB. Am decis să includem și o pereche BNB-ELKE în portofoliul nostru de lichiditate.

Având în vedere că moneda ELKE rulează pe blockchainul Binance Smart Chain, adăugarea acestei perechi aduce mai multe avantaje. Mai întâi, utilizatorii pot beneficia de tranzacții mai rapide și mai ieftine datorită infrastructurii rapide și scalabile a Binance Smart Chain.

De asemenea, interacțiunile cu alte proiecte și servicii din ecosistemul Binance Smart Chain sunt mai ușoare și mai eficiente. În final, adăugarea unei perechi BNB-ELKE contribuie la creșterea accesibilității și a vizibilității monedei ELKE în cadrul comunității Binance Smart Chain.

În acest moment, ponderea lichidității este următoarea:
BTCB: 54.50%
ETH: 22.83%
BNB: 22.67%
 

Mlțumesc pentru imaginile pe care le-ai trimis, sunt interesante! Am observat că stilul de desene animate al primelor imagini este foarte captivant și ne-ar putea oferi o mascotă cu o personalitate plină de viață. În același timp, imi place și aspectul celui cu cravată - un detaliu fany care adaugă un aer elegant și amuzant.

Ar fi minunat să avem o mascotă care să poată fi reprezentată din mai multe unghiuri, astfel încât să putem să o integrăm în diferite imagini și contexte. Cred că combinând elementele deosebite ale acestor imagini, am putea obține o mascotă extraordinară și versatilă.

Apreciez contribuția ta și feedback-ul tău este extrem de valoros pentru noi. Dacă mai ai și alte idei sau sugestii, nu ezita să ni le împărtășești.
 
Asa mai merge.
Buna ideea sa faci video ca tutorial, asa atrage mai mult.
Normal ca se poate si mqi bine, insa este un mare avans fata de primul video.
Felicitări.
 
Asa mai merge.
Buna ideea sa faci video ca tutorial, asa atrage mai mult.
Normal ca se poate si mqi bine, insa este un mare avans fata de primul video.
Felicitări.
Sper să reușesc să le fac mai bine de atât. Voi încerca să produc tutoriale cu informații cât mai utile, în special despre DeFi și DEX. Vreau să împărtășesc cu voi toate informațiile pe care le-am acumulat în timp despre lumea criptomonedelor. Deși există o oarecare reticență față de acest sistem nou față de WEB 2, înțelegând DEX-urile și DeFi-ul, înțelegi cu adevărat esența criptomonedelor. DEX-urile fac parte din narativa inițială a criptomonedelor, care vizează descentralizarea. Acestea sunt, de fapt, mai simple și mai sigure decât exchange-urile centralizate.
Mulțumesc pentru susținere și feedback constructiv!
 
Loading...
Back
Sus