Hack Criptomonezi virtuale

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Sa zicem ca TU, la un moment dat descoperi un hack care functioneaza pentru 90% din monezile virtuale pe piata acum si acest hack iti poate aduce foarte multi bani. Ai raporta, face public acest hack sau l-ai tine pentru tine sa faci avere?
Plus daca l-ai face public ar insemna aproape sfarsitul la criptomonezi, cel putin asa cum le stim noi acum.

Sunt curios ce ati face fiecare dintre voi daca v-ati afla intr-o situatie de gen.
 
Dupa ce fac o anumite suma de bani, as spune mai departe si altora care intradevar au nevoie de bani.
Da asta e adevarat, dar ori o spun pe bani, ori o spun la persoanele de incredere maxima.
// Daca sti ceva si vrei sa faci o fapta buna eu sunt numai ochii si urechi :)))
 
Ultima editare:
altora care intradevar au nevoie de bani.
Odata ce ai spus la unul, imediat se va afla in intreaga lume.
Imediat ce ai spus la unul, e bine sa vinzi totul pentru a fi ferit de explozia de dupa.
 
Eu as face bani, mi-as asigura niste bugete standard cu banii de la asta ( gen as deschide o afacere profitabila, as cumpara niste garsoniere de inchiriat ) apoi as pune la vanzare acest hack si m-as debarasa de tot :)
 
Eu m-aș folosii de hack până la o anumită limită în care sa îmi asigur tot ce îmi doresc și să nu bată la ochi prea puternic..mi-aș pune pe dreapta și câțiva bănișori rezerva...și gata,tot nu aș spune nimănui...oricum probabil nu o sa fie nemuritor hackul,la un momentdat nu o sa mai funcționeze......visam și noi
 
Loading...
Back
Sus