Gtop.ro

adamas

Well-Known Member
Registered
Full Member
Vad ca gtop.ro nu merge de citeva zile si nici gtop.com, stiti alte siteuri de contorizare trafic in contul carora sa iti poti inscrie mai multe siteuri? Sa nu fiu nevoit sa imi fac alte conturi separate pe fiecare site in parte si cu alte adrese de mail? Sa fie toate siteurile in acelasi cont de contorizare trafic cum era in gtop.ro?

P.S. @AlexH , tu pastrezi legatura cu xkatmai parca, isi mai revine gtop.ro? stii ceva? ia intreaba-l te rog.
Bafta.
 
Da serviciul de monitorizare de la Google ce are? De ce să folosești un serviciu gen gtop când ai soluții mult mai avansate si gratuite.
 
Am trimis problema si au spus ca vor rezolva curand. Asta a fost acum 2 zile si nu stiu cat va mai dura.
Sper sa rezolve curand sau sa faca un anunt daca mai continua acest proiect sau nu.
 
Folosesc T5 ul..inainte,la inceputul siteului foloseam gtop si alte siteuri de acest gen,acum am cam renuntat sa ma uit peste statistici,nu de alta,da mi se face rau! :))
 
Vad ca gtop.ro nu merge de citeva zile si nici gtop.com, stiti alte siteuri de contorizare trafic in contul carora sa iti poti inscrie mai multe siteuri? Sa nu fiu nevoit sa imi fac alte conturi separate pe fiecare site in parte si cu alte adrese de mail? Sa fie toate siteurile in acelasi cont de contorizare trafic cum era in gtop.ro?

P.S. @AlexH , tu pastrezi legatura cu xkatmai parca, isi mai revine gtop.ro? stii ceva? ia intreaba-l te rog.
Bafta.
incearca gostats.ro
 
Loading...
Back
Sus