Gsoftcentral mai mult down decat online

AlexH

Merg pe strada catre Mine...
Membru personal
Administrative
Freelancer
SEO Expert
Gsoft este iar down de 25 minute, ce putin de atata timp am descoperit eu. Nu exista zi sa nu am site offline. In ultima vreme mai mult offline au stat decat online.
Acum am deschis un ticket unde le-am cerut sa rezolve problema si daca pana in decembrie mai exista cel putin un downtime, atunci vreau full refund. Din experienta altor useri stiu ca nu voi primi refund, dar zic ca merita sa incerc.

Oricum abia astept un motiv sa apara pe prima pagina in google cand se cauta ghesi sau gsoft un topic de pe acest forum.
Sa vedem dupa ce pierd 80% din clienti cum se vor simti. Nu mai spun ca voi cauta orice site care este hostat la gsoft/ghesi si ii voi contacta sa se mute.

Dupa cum vedeti este 5.26 dimineata si sunt foarte nervos.

@gsofttehnic
 
Un raspuns asa cum ma asteptam.
JGlehvQ.png
 
Nu inteleg de ce te mai chinui cu "amaratii astia". Stii inceputul ala - a fost odata ca-n povesti :))
Din pacate, nu iti vor oferi refund asa cum nici mie nu mi-au oferit..ba mai mult mi-au blocat definitiv accesul la cont..bani nu, host nu. In concluzie, un serviciu prost si o spun si o voi spune de fiecare data. GHESI = MEDIOCRII
 
Cum voi termina si eu perioada platii voi renunta la ei, duca-se....
 
Nu vor sa faca refund asa ca mai stau pana se termina. Dupa ce le-am cerut refund nu au mai raspuns la ticket. :p
Le-am dat chiar si extras din Termenii care ii au pe site.
Cei care vreti sa ajutati ca lumea sa vada serviciile celor de la gsoft/ghesi postati link de mai jos pe site-ul vostru, unde vreti.
>>NU Gsoftcentral / Ghesi <<
 
Loading...
Back
Sus