Gratis - descarca toate postarile unui anumit user de pe Instagram

Nicolae P.

Instagram Social Manager
Registered
Full Member
Ai nevoie sa downloadezi toate postarile unui anumit user de pe instagram dar nu stii cum sau are prea multe postari si iti ia timp sa le downloadezi pe fiecare in parte? Ei bine ma ofer sa fac asta pentru voi, spuneti userul de instagram si voi downloada toata postarile pentru voi.

User-ul trebuie sa aiba profilul public nu privat, pana acum am reusit sa downloadez peste 4000 de postari de la un user anume ( nu am incercat mai mult). 3 maxim de fiecare!

P.S. : Scuze de titlul lung dar nu am stiut cum sa il denumesc ( daca un mod gaseste un titlu mai sugestiv este rugat sa il modifice)

Contact : PM sau skype : nickalls1983
 
Ultima editare:
Confirm ca am primit totul si este ok.
Multumesc pentru munca depusa.
Acum daca as mai avea si un tool de auto post bun la anume intervale de timp ar fi super. :D
 
Nu se poate face un template unde pui # și ce mai vrei, iar script sa ia cate o poza din folder?
Ca sa pui manual la fiecare te apuca Sfântul.
 
Nu se poate face un template unde pui # și ce mai vrei, iar script sa ia cate o poza din folder?
Ca sa pui manual la fiecare te apuca Sfântul.
Hmm... o sa vad ce pot face. In schimb pot reposta tot content-ul la un user pe contul meu cu tot cu descriere si hashtag-uri. Dar mai da rateuri si reposteaza aceeasi imagine de zeci de ori sau fara descriere si hashtag-uri
 
Loading...
Back
Sus