Gratis colectie de imaginii pe diferite nise

Eu as avea nevoie de poze cu ..Preotul Pomohaci.
Cat de multe poti si in orice ipostaze..
Multam.

PS: Vorbesc serios..fara gluma.
 
Un help atat pentru tine si cei care au conturi multiple pe Facebook, sa cauti bloguri personale pe Tumblr si apoi descarci pozele. Sa fie toate cu aceiasi persoana.
 
Pisici:
Sper sa foloseasca cuiva. Totodata daca aveti nevoie de imagini pentru o anumita nisa doar spuneti nisa si o sa le postez aici!

Desi e laudabila initiativa ta, utilizatorii ar trebui avertizati ca aceste imagini e recomandat sa se foloseasca doar in mod personal. Adica sa le tii sa te uiti la ele cand te plictisesti.
Pentru webmsteri sunt o gramada de siteuri care ofera gratis imagini cu licenta pe care sa le folositi pe siteuri comerciale fara sa aveti nicio problema.
 
Ultima editare:
Cum spun mereu:
Eu iti ofer informatia si e doar problema ta cum o folosesti, IAR eu nu pot fi tras la raspundere cu nimic.
Daca o Luam asa nimic nu poate fi postat CA oricand cineva se va gasi sa o foloseasca in mod abuziv sau ilegal.
 
Eu folosesc aceste imagini pentru conturile de instagram, avand ceva mai multe mereu ma loveam de faptul ca trebuia sa caut mereu imaginii pentru a le posta asa ca am facut rost de un bot care ma ajuta enorm. In cateva secunde imi downloadeaza sute de imagini de unde pot alege.
Poate nu este etic dar este eficient si imi ofera posibilitatea de a salva timp. Asa ca daca aveti nevoie de imagini pentru o anumita nisa in special pentru conturi facebook, instagram, pinterest etc doar spuneti nisa si o sa le postez aici gratis.
 
instagram sau program/script sa automatizez task-urile pe instagram?
Pentru asta. Caut si eu ceva bun dar orice am testat fie nu e complet, fie nu functioneaza sau da eroare permanet.
 
Este un bot scrisbin python ce merge foarte bine.
Pentru asta. Caut si eu ceva bun dar orice am testat fie nu e complet, fie nu functioneaza sau da eroare permanet.
Este un bot realizat in python pentru mine este destul de bun mai ales ca poti adauga si proxy. Poti incerca followliker dar este 97$ licenta si 6$ pe luna
 
Loading...
Back
Sus