Grabber subtitrari opensubtitles

bsplayer are grabber de sub. incearca sa il folosesti cumva fara player. daca nu ma insel il poti folosii separat de player.
 
Pai adauga optiune in grabber, dupa download sa faca unzip la arhiva descarcata dupa care sa o stearga. Si o sa ramai su subtitrarea in format .srt sau .sub.
 
Pai adauga optiune in grabber, dupa download sa faca unzip la arhiva descarcata dupa care sa o stearga. Si o sa ramai su subtitrarea in format .srt sau .sub.
Da, m-am gândit și la asta , dar dacă arhiva are nume xy și sub are wyz atunci nu m-a ajutat cu nimic... eventual sa văd dacă merge sa extrag cu numele pe care-l vreau eu
 
Da, m-am gândit și la asta , dar dacă arhiva are nume xy și sub are wyz atunci nu m-a ajutat cu nimic... eventual sa văd dacă merge sa extrag cu numele pe care-l vreau eu
Pai oricum tu stii dinainte ca subtitrarea respectiva este pentru filmul XX.. sau poti sa redenumesti subtitrarea cu numele arhivei.
 
Eu stiu ca subtitrarea e pentru un anumit film, doar ca o sa pun toate subtitrarile intr-un singur folder si as vrea ca filmul sa preia singur subtitrarea :)
Faci un rename după extract
Cod:
<?php 
// Old Name Of The file
$old_name = "gfg.srt" ; 
 
// New Name For The File
$new_name = "avengers.srt" ; 
 
// using rename() function to rename the file
rename( $old_name, $new_name) ;
 
?>
 
Loading...
Back
Sus